şükela:  tümü | bugün
  • ''babadır, savunur'' denmiş ama ben böyle bir suç işlesem babam ilk önce ağzıma örük örük sıçar, sonra da nüfus müdürlüğüne gidip kütüğünden sildirir.
  • senin o allahın belası oğlun, sırf ders notları kötü geldi diye bir insanı bu hayattan kopardı sonsuza dek.
    ınsan kendisinde bir kabahat aramaz mı? ben bu oğlumu nasıl yetiştirdim diye.

amk ruh hastaları ya.
  • birisine 2 el silah sıkıp sonrasında da 17 kez bıçaklayacak kadar insanlığı yitirmiş bir canlıyı savunan kişidir. bence bu olay analık babalık kavramını önemsiz bırakacak kadar büyük bir canilik. lütfen baba evlat güzellemesi yaparak konuyu saptırmayın yoksa o gencecik yaşta katledilen kadının annesinin babasının kahrından dünyanın yanması gerekir.
  • “hasan çıkacak adalet dağıtmaya devam edecek” demiş.

(bkz: suçu ve suçluyu övmek)

ekleme:

“çünkü bizlerde herhangi bir aile değiliz. yeri geldi devletimizi temsil ettik, yeri geldi canımızı hiçe saydık. bu kadarda üzerimize gelinmesin artık.”

burada da ülkücü olduğu için ayrıcalık istemiş.

hiçbir işlem yapılmayacağını benzer vakalardan biliyoruz.
  • hassiktirlan gavat
  • (bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)

"hasan çıkacak, insanlara adalet dağıtmaya devam edecek, bu böyle biline."
    daha çok kişiyi öldürecek galiba ben öyle anladım...

babadır savunur diyenlere:

özel okulda okuyoruz, dünyanın parası. ablamın 1 dersi kırık gelmiş. okuldan çağırdılar babamı. "kızınız şu dersten kaldı, siz geçirin derseniz geçireceğiz." babamın cevabı: "öğrenememiş madem geçirmeyin, tekrar etsin" 10 bin usd ödüyorduk okula, tekrar ödedi.

yine aynı baba: kuzenimi defalarca kurtarmıştır alkollü araç kullanıp aradığı için. bana ise "sakın öyle bir halt edersen arama. polise 1 kelime etmem, bağlayın arabayı derim" demiştir. yine aynı baba "haklıysan çık karşıma ama haksız olduğun konuda sakın yardımımı bekleme" de demiştir.

baba var baba var. ben cinayet işlesem ve bunu kopya çekiyordum da yakaladı bahanesiyle yapsam gider aleyhime tanık bulur kendi aracıyla mahkeme salonuna kadar getirir.

bu babanın yaptığı oğul savunmak değil. katil savunup, bomboş argümanlarla ölmüş biri hakkında atıp tutmak ve kalanlara eziyet etmektir. suçu ve suçluyu övmekten oğlunun yanına tıkılması gerekir.
  • bu kafa çok tehlikeli bir kafa. vicdan ve merhametten yoksun olunca insan demek ki böyle oluyor. oğlunu savunmayı geçtim ben nasıl bir çocuk yetiştirdim diye oturup bir kendini de eleştirmesi lazım ama nerdeee.
    t:arsızlar yüzsüz olur sözünün kanıtı bir baba*
  • ön edit: kendisine küfür ve hakaret edilmemesini şiddetli tavsiye ediyorum. profili incelerseniz hakaret eden profilleri tespit ettirip ceza aldırttıkları mahkeme belgelerini bol bol paylaştığını görebilirsiniz. bu yolla sesleri bastırmaya çalışıyorlar. dikkat edin lütfen kendinize.

https://twitter.com/herkeseadalet01

adamın yazdıklarını okudukça tüylerimi ürperten hesap.

katil oğlunu akıl almaz şekillerde savunuyor. neden ceren damar'ı öldürdü de başkasını değil diye soruyor. yuuuuuh.

"bizlerde unutmayacağız. benimde oğlumun geleceği elinden alındı. 6 ay sonra mezun olacak bir öğrenci, bu olayı hangi şartlar altında işledi, bunu bir sorgulayın lütfen. neden ceren hoca da diğer hoca değil?"
    https://twitter.com/…t01/status/1345323720731201537

"hasan çok iyi bir eğitim almış insandır. o benim oğlumdur. onun ardında, yaşadığım sürece dimdik duracağım. ona ve bize atılan bütün çirkin sözlerinizi size iade ediyorum. hasan çıkacak, insanlara adalet dağıtmaya devam edecek, bu böyle biline."
    https://twitter.com/…t01/status/1345290876533268481

"hasan ın olayına benziyor, ondan daha ağır, bakalım bu üniversite hocasını ceren damar gibi kahraman yapacaklar mı? agıt söyleyecekler mi?, baro'lar ayağa kalkacak mı?, yoksa unutulup gidilecek mi?"
    https://twitter.com/…t01/status/1343960654718398475
  • bu konuşmayla neden ceren hoca olduğunu anlamasak da neden senin oğlun katil anladık. dilerim ki; senin yetiştirdiğin senin savunduğun oğlun bundan sonra senden başkasına zarar veremez.
    bakın anne baba olmak böyle bir şey değil. bir tek sizde yok evlat. o kızın da babası anası vardı. seninki hapiste de olsa canı içinde, ya o anne, baba, eş ne yapsın?
  • katranı kaynatsan olur mu şeker?