şükela:  tümü | bugün
74 entry daha
  • ben mi yanlış anladım, yoksa öldürülen kıza f.töcü mü demiş? oğlunun nasıl bir katil olduğu, babasının attığı tweetlerden belli. katilin nasıl yetiştirildiğini öğrenmek isteyen, babasının tweetlerini okusun. aile de aynı zihniyete sahip bir avukat tutmuş. her avukat müvekkilini savunur ama savunma yaparken iftira atmaz.
  • avukatın avukatlığına soyunmuş, katil babası olmakla gurur duyan birinin hesabı.
    oğlum adalet dağıtmaya devam edecek tweetiyle suçu ve suçluyu övmekten yargılanmayacaksa, ofansif mizah yapıp adalet sistemini aşağıladığı için devleti ve yargı organlarını kötülemekten yargılanmalıdır.
  • insan yüzüne bakamayacak adam gelmiş oğlunu savunuyor bir de ne günlere kaldık...
    senin o arkasında durduğun oğlun senin gibi arkasında ailesi,sevdikleri olan bir kadını öldürdü.senin oğlun gözü dönmüş bir canavar katil.
  • görüyoruz ki bu çocuklar sen ve senin gibi ebeveynler yüzünden zaten böyle oluyor!
    evet zaten kafa yapısı belli nasıl yetiştirildiği de malum!

(bkz: yazık)
  • savunma hakkı denen bir şey var ve ekşici insafına bırakılmayacak kadar önemli. oluşturulmuş hassasiyetlere oynayarak atılan nice iftiralar var bir sürü insanın linciyle sonuçlanan.

fakat burada durum farklı. senin oğlun tarafından canına kıyılmış biri var ortada. diyelim ki maktül oğluna eziyet etti (bir asistan ne kadar eziyet edebilirse). oğlunun yapması gereken, haksız tavırlarla mücadele etmek. müstakbel avukat değil mi bu, ister şikayet eder, ister sosyal medyadan sesini duyurur, yapar birşeyler... gidip canice bir cana kıymaz. bu olduktan sonra hala maktülün ailesini hiçe sayıp, “o hoca ne yaptı bakalım” diyorsan, sen de oğlundan geri kalmazsın...

susturulması ve hadsiz sözleri sebebiyle ceza alması gereken organizmadır.
  • oğlu ayrı, kendi ayrı incelenmesi gereken vaka
  • belki de oğlunun yaptığı iyi ve maalesef kötü şeylerde de arkasında bu kadar durduğun için işleyebilmiştir o cinayeti. yazık..
  • babasi dahi olsan sucluyu, bir katili ovmek suc degil midir?
  • baba da hasta. hala neden "başka öğretmeni değil de ceren hocayı öldürdü" diyor. ben hep söylüyorum, bu tarz durumlarda o katili kim eğitti ise ebeveynleri kimse onlarda katille beraber hapise girmeli. tabi kazalar, istenemeden sonuçlanan ölümler gibi vakalar değil. direkt böyle canavarca hisle işlenmiş durumlarda ana/baba da aynı cezadan hapis edilmeli. bakın o zaman ana/baba'lar nasıl düzgün eğitiyor çocuklarını.
  • (bkz: babanı sikeyim) son sözüm budur.
23 entry daha