şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kavak yelleri dizisinin su'su.
  (bkz: canım benim)
 • nefes nefese'den sonra ekranlara dönüş yapmış asi bakışlı gelecek vaad eden oyuncu.
 • zıkkım isimli grubun cigara şarkısında rol alan bol bol sigara ve alkol alan keş hatundur.
 • ilk olarak dayı isimli dizide izleyerek tam not verdiğim güzel oyuncu. sonrasında ise nefes nefese adlı dizide yağmur atacan'ın sevgilisi rolünde izledik onu. asi, umursamaz ve sert tavırlarıyla kendisine küçük de olsa bir hayran kitlesi oluşturdu. kısa bir süre sonra ise zıkkım'ın cigara adlı klibinde oynadı. sonrasında ise uzun süren bir sessizlik.

  kavak yelleri dizisini ilk bölümünden itibaren izlerim. çekimlerin başladığı urla ve seferihisar ilçeleri ikinci ve üçüncü adreslerim olduğundan ilk etapta seve seve izlediğim bir diziydi. sonrasında istanbul'a geçiş, biraz olsun diziden soğumama neden olsa da konuların işlenişi ve akıcılığı diziden kopmama engel oldu. dağhan külegeç'in yani efe'nin gönül meselesi kapandıktan sonra ciddi bir aşk boşluğuna düşeceği fikrine kapıldığım anlarda dahi aklımda hep bu kız vardı. kendisinin oyunculuğuna sınırlı derecede şahit olmuş olsam da gelecek vaad etmesi en büyük artısıydı. benim bu düşüncelerimi birileri tahmin etmiş olacaktı ki, ceren moray diziye dahil oldu. eski rollerine nazaran daha tatlı ve daha sempatik bir role bürünen bu oyuncu, nefes nefese dizisindeki rahat kız imajını sergilemeye devam ediyor.

  edit: geçen gün baktım da kavak yelleri'ne. su karakterinin ilk zamanlarındaki bıraktığı o hoş intibanın yerinde kavak yelleri esiyor. salak aptal bir kız olmuş çıkmış su. vietnam'a gidiyorum filan diyordu. senaristlerin marifet işte, nereden nereye...
 • sol frame'de ismini görünce, daha önce bilmememe rağmen kim olduğunu şıp diye anladığım kişi. bir isim bir insana bu kadar mı oturur yahu.
 • anestezik süper olay güzellik. görünce bilinç milinç kapanıyor kardeşim.
 • kreş'in, yarım kalan şarap klibinde elinde çekiciyle mütemadiyen bir şeyleri parçalayan sevimli insan.
 • dizi izlemediğimden ötürü tanımadığım insan. ama kendisini peyote'de görmek mümkünmüş (bkz: ben yaptım oldu)
  hatta bi ara içki masasındaki arkadaşlara ismini sordum, bir sürü isim uçuştu havada en son karar verdiğim isim de su kavakyelleri oldu ya da ben de en az masadakiler kadar sarhoştum. meğer su gerçek ismi değilmiş, kavak yelleri de soyadı değil dizinin ismiymiş. öyleyken böyle.
 • işin gerçeği hafif kepçe kulaklı bir kızcağızımız bu. ama bu kulaklar güzelliğine bir de sempatiklik eklemekte bana kalırsa. oyunculuğu da hiç fena değil, bir çoklarına taş çıkartıyor.