şükela:  tümü | bugün
85 entry daha
 • nasıl kıyılır o güzelliğe, yeteneğe. çok yazık içim sızladı...
 • sayesinde, istiklal’de öldürülen itülü gençte şahit olduğumuz bir olayı tekrar görüyoruz:
  sorun sadece yargı kısmında da değil, hapishaneler bok gibi affedersiniz. bir işe yaramıyorlar. ne ıslah edebiliyorlar, ne de tehlikeli insanları toplumdan uzak tutmayı beceriyorlar. şaka gibi.

  hayır, idam gelsin’ci değilim ama hapishane bir işe yaramıyorsa farklı ceza alternatifleri düşünülmeli. ya da cezaevlerini de özelleştirin, özel sektör bir yolunu bulur düzgün insan sömürmenin.
 • bir ruh hastası olan şerefsiz tarafından canına kıyılmıştır. katilinin emniyette ki ifadesini okuyunca şaşırıp kalır, sinirden kafayı yersiniz.

  https://www.sozcu.com.tr/…onduran-ifadeler-5490959/
 • halit ayar'ın katledilmesinden tam bir hafta önce benim evimdeydik bütün takım. yemek yedik film izledik. kapıdan çıkmadan sarıldık. bir daha göremedim onu. aradan 3 ay geçti. hala halit'in acısı dinmemişken, ceren'in yine izne çıkmış bir suçlu tarafından katledildiğini öğrendik. gencecik çocuklarını mezara, azılı suçlularını izne gönderen adalete de lanet olsun, devlete de lanet olsun.
 • o guzel yuzunu gordum, o kadar uzuldum ki.

  sen yillarca okut, buyut bu guzelimi, ufacik yerde yillarca firari takilan serefsiz bi' pislik kiysin bu guzellige...

  kim bilir ne kadar cani yanmistir.

  ulan boyle ulke olur mu amk? yikilsin lan bu devlet.
 • bir adi mahkûm tarafından katledilmiş, gencecik, becerikli, sevimli kızcağız. yaşı 20 olsa da benim gözümde bile çocuktur, ailesinin ise neler hissettiğini hayal dahi edemeyiz.
 • ailenin durumunu düşünün. bu olayı, kızlarını asla unutamıyacaklar. bir de katili düşünün koğuşta elinde tesbihle gezecek delikanlılık pozları verecek.
  ceza sistemimiz yetersiz. acilen kısasa kısas getirilmesi lazım. bu tür canileri ya aileye ya da halkın arasına atmaları lazım. benim tavsiyem doktor eşliğinde* işkence yaparak perişan edildikten sonra varsa sağlam organlarını alıp bataklığa atılması.
  insanlar bu tür cezaları görünce emin olun suç oranları yarı yarıya düşecektir.
 • hırsızlık, yaralama, uyuşturucu kullanmak ve uyuşturucu ticaretinden toplam 12 sabıkası olan, 2005 yılında bir çocuğu öldürmüş, salıverilmene 7 yıl kala nakledildiği yarı açık cezaevinden kaçmış, bir süre sonra iyi halden tekrar yarı açık cezaevine konmuş ve tekrar cezaevinden kaçmış bir adam tarafından öldürülmüş gencecik bir kızdır.

  allah'ın laneti sebep olanların üzerinde olsun!
 • tek sucu guzellige birazcik olsun musamaha gostermeyecek kadar vahsilesmis ortadogu ulkesinde dogmak ve olabilecek en narin sanatlardan birine gonul verip egitimini almaya calismak oldu.

  cogumuz artik nasil uzulecegini de bilemiyor ceren, aff et bizi.
17 entry daha