• nasıl kıyılır o güzelliğe, yeteneğe. çok yazık içim sızladı...
  • sayesinde, istiklal’de öldürülen itülü gençte şahit olduğumuz bir olayı tekrar görüyoruz:
    sorun sadece yargı kısmında da değil, hapishaneler bok gibi affedersiniz. bir işe yaramıyorlar. ne ıslah edebiliyorlar, ne de tehlikeli insanları toplumdan uzak tutmayı beceriyorlar. şaka gibi.

hayır, idam gelsin’ci değilim ama hapishane bir işe yaramıyorsa farklı ceza alternatifleri düşünülmeli. ya da cezaevlerini de özelleştirin, özel sektör bir yolunu bulur düzgün insan sömürmenin.
  • bir ruh hastası olan şerefsiz tarafından canına kıyılmıştır. katilinin emniyette ki ifadesini okuyunca şaşırıp kalır, sinirden kafayı yersiniz.

https://www.sozcu.com.tr/…onduran-ifadeler-5490959/
  • halit ayar'ın katledilmesinden tam bir hafta önce benim evimdeydik bütün takım. yemek yedik film izledik. kapıdan çıkmadan sarıldık. bir daha göremedim onu. aradan 3 ay geçti. hala halit'in acısı dinmemişken, ceren'in yine izne çıkmış bir suçlu tarafından katledildiğini öğrendik. gencecik çocuklarını mezara, azılı suçlularını izne gönderen adalete de lanet olsun, devlete de lanet olsun.
  • o guzel yuzunu gordum, o kadar uzuldum ki.

sen yillarca okut, buyut bu guzelimi, ufacik yerde yillarca firari takilan serefsiz bi' pislik kiysin bu guzellige...

kim bilir ne kadar cani yanmistir.

ulan boyle ulke olur mu amk? yikilsin lan bu devlet.
  • bir adi mahkûm tarafından katledilmiş, gencecik, becerikli, sevimli kızcağız. yaşı 20 olsa da benim gözümde bile çocuktur, ailesinin ise neler hissettiğini hayal dahi edemeyiz.
  • ıcim cok acidi senin icin ceren ozdemir, nur icinde uyu
  • hırsızlık, yaralama, uyuşturucu kullanmak ve uyuşturucu ticaretinden toplam 12 sabıkası olan, 2005 yılında bir çocuğu öldürmüş, salıverilmene 7 yıl kala nakledildiği yarı açık cezaevinden kaçmış, bir süre sonra iyi halden tekrar yarı açık cezaevine konmuş ve tekrar cezaevinden kaçmış bir adam tarafından öldürülmüş gencecik bir kızdır.

allah'ın laneti sebep olanların üzerinde olsun!
  • ne denilebilir ki şu olanlardan sonra... gencecik daha hayatının baharında hayalleri yarım kalan bir kız... çok üzgünüm. çok mutsuzum. her kadının yaşadığı o tedirginliği ve korkuyu, kayıtlarda izledim... hepimiz yaşıyoruz o lanet duyguyu! özgürce yaşayamıyoruz bu sorumsuz ülkede! kim biliyor yarın sıranın bizlere de gelmeyeceğini. şansa yaşıyoruz resmen!

bu hayatta ölmeyi hak edenlerden çok, böyle güzel insanların hayatlarından koparılışına şahit olmak öyle koyuyor ki. öyle içler acısından da beter bir durum ki. çok zor çok... kelimeler tarif edemez. ailen, sevdiklerin ne haldedir kim bilir güzel kız... tahmin bile edemem o acıyı...

adalet olmayan bu ülkede, biz sağduyulu insanlar olduğu sürece o adaleti olduracağız için rahat olsun. seni geri getirmeyecek olsa da seni unutturmayacağız!!!
  • sözün bittiği noktadayım.. ne söylesen eksik.. içim sızlıyor.. hayat bu kadar ucuz olmamalı.. bu kadar basit olmamalı can almak, bir cana kıymak..
hesabın var mı? giriş yap