şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: (bkz: ceren özdemir'in katilinin ifadesi)

  feminazileri ve onların finosu meriçleri kahreden olay.

  ceren'in katili 12 farklı suçtan sabıkalı, cezaevi firarisi, sosyopat bir suç makinesi çıktı. ceren'i katletme sebebi de, muhtemelen o sırada canı cinayet işlemek istedi ve o sırada da gözüne ceren'i kestirdi. yani cinayetin sebebi, kıskançlık, reddedilme, terk edilme veya tecavüz değil.

  o gece ceren'in yerine kurban bir başkası da olabilirdi, mesela bir ihtiyar adam ya da lise öğrencisi bir erkek, hatta belki de bir sokak köpeği.

  bu iğrenç suç makinesi, firari olduğu süreç içerisinde muhtemelen başka cinayetler de işlemiştir. bir seri katil olabilir. özenle araştırılmalı.

  edit: ne demek istediğimi domuz gibi anladınız ama anlamamazlıktan gelmek işinize geliyor. sizler şiddete karşı değilsiniz, sizler sadece kadınlara yönelik şiddete karşısınız. zaten bu yüzden şiddet olaylarını "kadın cinayeti, erkek terörü" gibi kategorize ediyorsunuz. feminaziler içlerindeki erkek nefretini kusup rahatlarken, pozitif ayrımcılık taleplerine "gerekçeler" çıktığı için bu olaylara seviniyorlar bile.

  bir diğer kesim ise, duyar kasıp benim gibi politik doğruculuk yapmayan, cinsiyetçiliğe karşı çıkan, şiddet olaylarını kategorize etmeden şiddete karşı çıkabilen insanların insanlığını yargılayarak linç etmeye çalışıyorsunuz çünkü bu şekilde kalabalık ve güçlü tarafta olabiliyorsunuz.

  bir de meriçler var tabi... gezegende varolmuş en omurgasız yaratıklar!

  edit 2: "kadına şiddet"e karşı olduğunu iddia edip de anama söven ikiyüzlülere selam olsun!

  "erkek terörü" diye bir şey yoktur. bir erkek olara bu ifadeyi reddediyorum. ben hayatımda kimseye şiddet uygulamadım, babam, dayılarım, amcalarım da karılarına şiddet uygulamadı. siz bu insanlara cinsiyetlerinden ötürü nasıl terörist dersiniz? kendinize gelin, haddinizi bilin!

  edit 3: ailemdeki kadınlara söven ve onlarında cinayete ve tecavüze kurban gitmesini isteyenler "kadınlara yönelik şiddet"e karşı ama ben kadın düşmanıyım, öyle mi?

  siz çıldırmışsınız!

  (bkz: 89 iq gerçeğini kabul etmek)
 • bu durum ceren özdemir'in bir kadın olduğu ve cinayete kurban gittiği gerçeğini değiştirmiyor. tıpkı cinayetin sebebini saçma sapan bir mevzu yüzünden gelip burada başlık açmak suretiyle kendince analiz ederek kesin hükme varma hakkını size vermediği gibi. ailenizden bir kadın bu şekilde acımasızca öldürülse yine aynı rahatlıkla gelip burada analiz kasabilir misiniz çok merak ediyorum.

  ekleme ve düzeltme: ülkemizde kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık olup olmadığı, erkeğin çeşitli konularda mağdur edilip edilmediği ayrı bir tartışma konusu. bu cinayetle ilgili asıl tartışılması gereken sorun böylesi bir parazit nasıl oluyor da daha önce cinayet işlediği ve çeşitli suçlardan sabıkası olduğu halde yıllarca firari olarak yaşayabiliyor ve yakalanıp hapse atıldıktan sonra tekrar firar edebiliyor olması gerekirken feministler veya meriçler bundan kazanç sağlıyor mu sağlamıyor mu, erkek olsaydı aynı tepkiler gösterilir miydi gösterilmez miydi bunu tartışmaya açıyorsunuz. sizin bu yaptıklarınız sağlıklı bunu eleştiriyorum diye ben utanmaz meriç oluyorum. böyle devam edin.
 • neden başka örnekler olarak 'ihtiyar' bir adam, 'liseli' bir genç ya da sokak köpeği örnekleri verdiğini daha derinlemesine düşünüp, pekiştirmek için de erkeklik çalışmalarına bir göz at derim ben.

  hissediyorsun ama kuramsal bilgi eksik.
 • başlığı açan yazarın ne anlatmaya çalıştığını tam anlayamadığım olay

  kadın cinayeti işleyenleri alttan alttan kollayan bir entry gibi geldi. x’i veya y’yi üzen olay ne demek? sıradan bir cinayet olsa üzülmeyecek miydi bahsekonu kişiler?

  belki katil onu kadın olduğu için güçsüz gördü ve o yüzden öldürdü? nereden biliyorsun, katil sana söyledi mi neden öldürdüğünü?

  marjinal olacağım derken dangalak olmaya gerek yok. ama bu sözlükte böyle bir ton gerizekalı var.

  tanım : önemsiz bir ayrıntı
 • bunu bahane ederek sevinç içinde feminist ve meriçlere laf kaptırmaya çalışmak, katilin ruh halinden daha anlaşılmaz bir durum. nasıl bir yıkım yaşadıysan geçmiş olsun diyorum.

  tanım: neresinden tutsan tanımsız başı sonu mantık bağlantısız bir kelime topluluğu. yazar bize birşey anlatmak istemiş.

  edite edit: kendi iç dünyan dediğin saçmalığın barındırdığj pislikleri maymun gibi, insanların üzerine atıp atıp herkesin ne düşündüğünü biliyormuşçasına, insanlara haddini bildirmeye kalkmak için hakkaten sigortaları yakmış olmak lazım. neymiş şiddete karşı değilmişiz sadece kadına şiddete karşıymışız. bak bak deliye bak. akıl da okuyor, telekinezi de var mı kardeş kaşık bükerdik karşılıklı.

  erkek terörünü reddet sen istediğin kadar garibim benim. kadın sığınma evlerinin varlığı, ayrıca zibilyon tane istatistik kıvırıp sana geri sokuyor saçmalıklarını.

  milleti sevinmekle suçlayıp, katilin harbici katil çıkmasına sevinmek de ayrı bir iki yüzlülük. ya türkçen çok zayıf yada balataları sıyırmışsın fena şekilde.

  buraya da yazalım. kadın cinayeti denmesinin sebebi ölen kadınların sadece ve sadece kadın olmaları yüzünden ölmeleri.
  bu ayrımı yapamamak art niyet göstergesidir, vasatlıktır.
 • basbayağı kadın cinayetidir. bizim burada madde mi bonzai mi her ne sikimse çeken sonra da camiye girip ateşe veren biri vardı. yakalanınca "maddenin etkisindeydim ne yaptığımı hatırlamıyorum" dedi. siktir lan diyorum. kafan yerinde değil ama yan taraftaki bizim kahveye girmemeye kafan basıyor, gidiyorsun savunmasız camiyi ateşe veriyorsun. buradaki adam da aynı hesap. normal bir adamı takip etmemeye kafası basıyor, kendisine gücü yetmeyen zayıf bir genç bir kızı gözüne kestiriyor ve öldürüyor. bu da olayı bir kadın cinayeti yapar, hiç mazeret bulmayın.
 • sonuçta bir kadını katletti. hadi diyelim kadın cinayeti değil, bunun ne önemi var dangalak herif.
 • yazara bir geçmiş olsun da benden. istendiği kadar araştırılsın bu bir kadının öldürüldüğü gerçeğini değiştirmeyecek.
 • cinayete kurban giden kişinin cinsiyeti kadındır.
 • 'adamın canı cinayet işlemek istemiş' de onun için öldürmüş. iyi aq keşke adamın karşısına senin gibi gereksiz, oksijen israfı birisi çıksaydı da adam kendisini böyle tatmin etseydi.
  edit: bana mesaj atıp, tepki gösteren andaval yazarlar!! başlığı açan kişi yazdıklarını kısmen değiştirmiş. ben ilk yazdıklarına tepki olsun diye bunu yazdım.