• katil bir tinerci imiş sanırım, bu nedenle doğru olma ihtimali çok yüksek hadise.
  • ülke büyük bir tımarhaneye dönmüş durumda.
    kimsenin can güvenliği yok.
  • ülkede 20-25 milyon civarı yok olsalar hiç üzülmeyeceğin boş beleş psikopat insandan birinin gerçekleştirdiği icraat.
  • "polis linç edilmesini engelledi"

neden engelliyorsunuz? bırakın halk linç etsin. yargılamayla geçecek zaman kaybı olmayacak herif geberip gidecek. ölüsünü bile bırakın sokakta varsa anası babası gelip temizlesin sıçtığı boku.
  • 35 yaşında herife yeni nesil demek kadar saçma.
  • sonuç olarak kadınlarımız bu itin içeri atılması için fazla uğraşmayacak..
  • allah bilir altından hangi insanlık dışı sebepler çıkacak?siz kimsiniz nesiniz de 20 yaşındaki gencecik bir insanı hayattan koparma cesaretini gösteriyorsunuz ? ne zaman biteceksiniz,soyunuz ne zaman tükenecek...nedir insanların sizin gibi manyaklardan,hadsizlerden çektikleri ya!!!

ana babası binbir emekle büyütüyor,gözünden sakınıyor geliyor aşşağılık herifin teki canını alıyor...o kadar üzgünüm o kadr üzülüyorum ki ..dilerim en ağır cezayı alırsın!
  • bunlara amerikan polisi lazım
    -at silahını
    (bir kaç tekrar)
    baktı mukavemet devam ediyor
    grab grav grav...
    bizim polisler genelde bi ikna edeyim efendi efendi işimize bakalım modundalar, böyle ölen polisler var.
  • adam toplum zararlisi. yani bu hale nasil geldi bir fikrim yok ama empati yapacak da degilim, geberir umarim girdigi delikte.

ama bence daha kapsamli bir cozum lazim. mesela kizin arkasindan gorunusune, hayat tarzina vs dair ne kadar atip tutan sapik ve potansiyel katil varsa hapse tikilmali, oyle birkac gunluk nezarete almak degil bahsettigim, omur boyu iceride kalmali bu ahlaksiz pislikler, toplum sagligi icin.
  • yahu bu itin oğlu hasta, onu anladık zaten ama ben polisimizi anlayamıyorum. yürüyüş düzenleyen çoluk çocuğu yaralamakta hatta öldürmekte bir behis görmüyorlar ama böyle vahşi yavsaklara olabildiğince kibar davranıyorlar.

bu nedir abi yau?

ulan adam vahşi bir katil üstelik gözünün önünde çalışma arkadaşını bıçaklamış çekip vursana bu it oğlu iti. üstelik 1 gün bile ceza almayacaksın, nefsi müdafaanın tüm koşulları oluşmuş.
hesabın var mı? giriş yap