şükela:  tümü | bugün
  • sarı saç mavi göz kombinasyonuna sahip bir bayan olmakla birlikte ilk olarak trt yapımı yol palas cinayeti filminde görmüştüm bu bayanı başarlıda bulmuştum umut vadeden biri olduğu belliydi. kelebek çıkmazı dizisinde oynuyor şuan başrolde. devrim saltoğluyla evli hakkındaki bazı bilgiler ise şunlar
    doğum tarihi: 01.01.1983
    doğum yeri :istanbul aslen düzce akçakocalı
    eğitimi: trakya üniversitesi radyo-tv
    oynadığı filmler ve diziler

tekrar dene(kısa mertaj)
    keloğlan kara prense karşı
    sahildeki güneş bahçesi
    gülbeyaz
    aslı ile kerem
    biz size aşık olduk
    şarkılar seni söyler
    kuzenlerim
    bütün çocuklarım
    aşkın mucizeleri
    istanbul şahidimdir
    yol palas cinayeti
    sayın bakanım
    ekmek teknesi
    çemberimde gül oya
    savcının karısı
    üç kadın
    güz yangını
    kelebek çıkmazı (doktor esra)
  • kanalizasyon filminde, hakan yılmaz'ın asistanını ve sevgilisini canlandıran bayan. bu filmde olağanüstü seksi ve alımlıdır. ayrıca pelikanımsı burnu kendisine ayrı bir hava katmaktadır, hoştur, hiç dokunmamalıdır.
  • burcu esmersoy ile sohbetini şaşkınlıkla izlediğim güzel oyuncu. hem zeki hem güzel hem de komik. ayrıca geçirdiği trafik kazası sonucu 3 ay yataktan kalkamamış. yataktan kalktıgında ise tai box'a merak sarmış. böyle maceraperest, atletik bir kızımız işte. sohbetlerinde haftanın 4 günü bayan arkadaşları ile spor yaptıkları bir mekandan bahsetmiştir. big bang theory'deki manken evini bulmaya çalışan tipler misali arayıştayım.

asıl dikkat çeken ise, burcu esmersoy'un da kendisine hayran kalmasıdır. hatta bu hayranlık zaman zaman aşka dönüşecek seviyeye gelmiş, ekran karşısındaki izleyiciye değişik şeyler hayal ettirmiştir.(hayali bile müthişti öhm)

uzun lafın kısası, iyi bir ps3 veya xbox 360 oyuncusu ise her erkegin hayalindeki bağyandır.
  • çoghoş bi bayan ayrıca geçen yıl yazacaktım ama fox yeniden verince yazayım dedim doktorların 2. bölümünde vurulan polis sevgilisi olan kızı oynamakta
  • google a göre 2010 yılında atıf emir benderlioğlu ile evlenmiş. gerçek adı ceren benderlioğlu felam yazmışlar.
  • ilk evliliğini devrim saltoğlu'yla yapmış. aa ben bu kızın ikinci evliliğini ilk evliliği sanıyormuşum resmen :d emir benderlioğlu ile evli şu an. çocuğu falan var hatta, instagram'da görmüştüm
  • börü dizisinin altıncı bölümüne eşi emir benderlioğlu‘nun dizideki eşi rolüyle konuk olan güzel oyuncu.