*

şükela:  tümü | bugün
  • hayatımda yediğim en güzel sütlacı 2 gün önce bana burada yedirtmiş'tir .

babam tır şöförü olduğundan burada yemeğimizi saat 1 gibi filandı sanırım , o saat olmasına karşın @2'ninde dile getirdiği marketi , duşu , yemekhanesi ve hatta berber bile açıktı , yemeğimizide yedik kamyoncu abilerle sohbette ettik bu arada kamyon piyasası bildiğiniz boka gidiyormuş .

izmir kebabı mükemmeldi , pilavı mükemmeldi , yanında ücretsiz verdikleri nar ekşi soslu mevsim salatası harikaydı bildiğiniz tıka basa doyduk .

balıkesir- akhisar yolu arasındadır.
  • benzinliğin sol tarafında yer alan restaurant uzun yolda dinlenme tesisi mantığını tamamen değiştirmekte. sanki mola yerinde değilisinizde lüks bir balık restaurantında akşam yemeği yiyecekmişsiniz gibi gelir. yemekleri harika, köftesi ramize bin basar. hele bir kuzu güveçi varki öf aman yandım diyeceksiniz. mis gibi mola yeri.

yolunuz düşerse buraya uğramayı sakın ihmal etmeyin.
  • izmir balıkesir istikametinde, akhisar'dan 20 km sonra karşınıza çıkacak gelenbe'nin hemen çıkışındaki karşılıklı shell benzin istasyonlarının bulunduğu noktadadır. yolun her iki tarafında da karşılıklı bir tesisi olduğu için gidiş dönüşlerde kolaylıkla uğranabilir. personeli güleryüzlü, görünüşü elit, yemekleri muhteşem ve fiyatları ucuz. e daha ne olsun? derseniz, tuvaletlerini de görün derim. duyduğuma göre avrupa'dan aldıkları bir kaç ödülleri de var. sahipleri ile gidiş gelişlerimde tanışma imkanı buldum. yaptıkları işi oldukça ciddiye alıyorlar. bu yol hattı üzerinde durduğum başka nokta yok. her gelişimde farklı tatlar deniyorum. kesinlikle yolu düşen herkese tavsiye ederim.

tavsiye puanım: 10/10