• galiba yeni çıkmış bir cips. bakkalda gördüm. pek sık cips yememekle beraber cheetos'un fıstıklısından sonra en hoşuma giden cips oldu kendisi. kuruyemiş tadında olduğu iddiasında. gerçi ben fıstıklı dışında o tadı alamadım ama yine de güzel. kuruyemiş sevgimden dolayı da olabilir tabi bu*
  • bademlisi dışında fena olmayan karışık cips çeşidi. 10 üzerinden 7 veririm. 1 puanı yalnızca fikrin orijinalliğine verdim ama.
  • bademlisi çok kötü olan karışık cips. çünkü sadece badem "aroması" var içinde. diğerlerindeyse fındık, fıstık ezmesi var. madem badem pahalı geldi hiç koymayaydınız?
  • sanırım fritolay'in amk fakirleri kuruyemiş yiyecek paranız yok bari kuruyemiş aromalı cips yiyin, daha ucuz diyerek piyasaya sürdüğü cips.

içinde bademli, fındıklı ve yer fıstıklı olmak üzere üç tatta ve şekilde cips parçaları var.

denedim tabi ben de yeni ürün görünce, denemez olaydım. hangi insan evladı herhangi bir şeyde acıbadem aroması kullanır, onu anlamış değilim. onu geçtim bu acıbadem aroması zaten tüm ürüne sirayet etmiş, diğerlerinin ne tadı var, ne de kokusu. direkt acıbademli cips de geç.
  • bademlisi hariç birayla gayet kankuş gidebildikleri tarafımca onaylanmıştır.
  • aromaları yapay olmaktan dahi uzak olan, "ne yedim lan ben" diye sorgulatan, malesef lezzetiz çerezimsi şey.
  • fıstıklısı iyi, fındıklısı çok zorda kalınırsa idare edebilecek cips.

ama o bademliler nedir yarabbelalemin bu şey seri üretime geçilene kadar hiç bir allahın kulu mu atmadı ağzına bi tane "dur lan bişey yaptık ama nasıl acaba yenir bişey mi?" diye? tek lokmada bu kadar mutsuzluk veren herhalde çok az yiyecek vardır.

2 dakika sonra gelen edit: ayrıca kaseden buruna doğru meyil eden kokusu da oldukça keyif kaçırıyor. kim üretti bu bademlileri deccal mi?
  • bunu alacağınıza gidin 150 gr tuzlu fıstık alın daha mantıklı bir iş yapmış olursunuz.zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama bu nedir arkadaş.ağzınıza üç tane atınca zaten aromasının ağırlığından iştahınız kapanıyor.mavi doritosun tarih olduğu sektörde bunun satılması açıkça söyleyeyim ibneliktir.
  • sanırım üretilmiyor artık ki en sevdiğim cips olmuştu kendileri :(
hesabın var mı? giriş yap