• yiyebileceğiniz en güzel hazır patlamış mısır.
  • 1 tl'ye alınabilecek en iyi abur-cubur ürünlerinin başında gelen, geç keşfettiğim ama bundan sonra bırakmayı pek düşünmediğim atıştırma aparatı.
  • normalde patlamış mısır (evde kendi patlattığınız bile olsa) bir gün sonra tazeliğini yitirir, garip bir tadı olur. ama bu ürün sanki on dakika önce patlatılmış gibi taze geliyor. mısır patlatmak kadar kolay olan bir işlemi bile üşendirtecek kadar güzel olmuş. ben de uzun süreler nasıl olsa dandiktir diye denememiştim bile..
  • çerezza sen nerelerdeydin dedirten başarılı fiyat/performans ürünü.
  • yağlı tuzlu sevenler için adeta bir akşam yemeği lezzet ve doyuruculuğunda.

yalnız bir uyarıda bulunmak gerekirse; mısırları avuçlayıp ağıza tıkıştıran bir tip iseniz paketin tamamını yemeyin derim. insanın dudakları ters dönuyor tuzdan.
  • severek tükettiğimdir. ancak 1tl olan paket ücreti yakın zamanda 1,5 tl olmuştur. cips vs. ile arası pek iyi olmayan birisi olduğumdan bu markanın diğer ürünlerinde de böyle bir fiyat artışı var mı bilmiyorum.

ancak ufacık bir paket patlamış mısıra (52 gr sanırım) 1 tl normalin üzerinde bir rakam iken sen bunu hangi akla göre 1,5 tl yaptın anlamadım frito lay? düpedüz haksız bir zam benim gözümde. türkiye ekonomisinde mısır fiyatlarını etkileyecek ne oldu da bu kadar yüksek oranda zam yaptılar merak ediyorum, bilen varsa aydınlatsın lütfen.

üzerime düşeni yapıp müşteri hizmetlerine şikayetimi ilettim lütfen siz de edin.

http://www.fritolay.com.tr/iletisim.aspx

dilek ve şikayetleriniz için : info@fritolay.com.tr

telefon : 0090 216 635 40 00
    fax : 0090 216 634 50 09

edit: tarafıma bir cevap dönmüşler paylaşayım; gönderdiğim maile teşekkür etmişler ve "serbest piyasa gereği işletmeler istediği fiyat üzerinden satış yapabilmektedir" demişler ek olarak eleştirimi ilgili departmana ileteceklerini belirtmişler.

sağ olsunlar en azından dönüş yapıp ilgili gözükmüşler ama bence açıklama hoş olmamış. istediği fiyat ne demek o zaman şükredelim o ürünü 10 tl satmadıkları için. firmalar istediği fiyata satmakta serbestse piyasada fiyatların kabul görmeme durumu da var bende müşteri olarak bundan dolayı şikayette bulunmuştum zaten, bu sebeple açıklama itici geldi.
  • (bkz: olmuş bu)
  • patates* ve mısır* cipslerini bana unutturan süper ürün. üşengeçlikten mi bilmem ancak şu meret çıktı çıkalı evde darı* patlattığımı hatırlamıyorum. hem kalorisi diğerlerine nazaran daha düşük, hem de ucuz.
  • eski mısır'da geçen reklamı şu sıralar her kanalda dönen patlamış mısır markası. reklam güzel, konuşmalar süper, dans ve de müzik gayet hoş. (hatta o müziği internetten filan paketlerle dağıtılacak şifre ile indirme izni verseler keşke). ama firavunu oynayan arkadaşın "çerezzaaaaa!.." bağırışına ve koluyla yaptığı yılan dansı figürüne ayrıca hastayım.

bu arada; az tuzlu, soğuk ama lezzetli bir atıştırmalık.

büdüt: "4.000 yıllık firavunu kral yaptım" düzeltmesi.
  • biraz fazla yağlı ve tuzlu olmasına rağmen gayet lezzetli.
    evde stoklanması farz olan abur cuburlardan.
hesabın var mı? giriş yap