şükela:  tümü | bugün
 • tekirdağın çerkezköy ilçesinde bulunan başarılı anadolu lisesi. tekirdağ çapında fen liseleri ile yarışmaya başlamıştır başarıda ve 2009 yılı oyak liseler arası matematik yarışması nda il birincisi olarak farkını ortaya koymuştur.

  ismini ise yaptığı bağışlarla okulun yapımında büyük katkısı olan hacı amcadan almaktadır.
  http://hfzal.k12.tr/ adresinde çoğu okulun olduğu gibi kendisinin de bir sanal alanı vardır ve fakat farklı olarak aynı sitenin forum linki canlıdır ve resmi forum sitesi de vardır. http://hfzal.k12.tr/forum/forum.htm

  isminin uzunluğu ve ilginçliği sebebiyle çerkezköy anadolu lisesi diyerekten meraklılara tanıtılan bu okulun beton zeminli bir okul bahçesi vardır ve bu bahçede kafa yarma , bacak kırma , kol incitme gibi aktiviteler yıllardır yapıla gelmektedir.
 • 2.dönem mezunlarından olduğum, 7 senemi verdiğim ve süper dostluklar kazandığım, ben girdiğimde adı çerkezköy anadolu lisesi olan, ve fakat sonrasında geçenlerde rahmete kavuşan hacı fahri amcanın adının verildiği okulum. kesinlikle bana hayattaki en büyük artısı özellikle lise 1. sınıfa kadar benim derslerime giren çok kaliteli ingilizce hocalarıydı. hepsine sonsuz saygılarımı sunuyorum.
 • ogrenci kalitesi bakimindan ciddi bir dusus yasanmistir. benim acimdan kirilma ani, universite sinavinda eklenen okul puaninin degistirilip, yerine ogrencinin ortalamasinin getirilmesiydi. o zaman butun ogretmenler puanlari yukseltti. sinavlari kolaylastirdi. dolayisiyla ogrenciler de bir o kadar rahatladi.

  memnun musunuz berbat ettiginiz egitim sisteminden ?