şükela:  tümü | bugün
31 entry daha
 • türklerin haklarını gözeten bir parti olacak diye oy verdiğimiz parti'de çerkes ırkçılığı yapan vekilin açıklaması.

  oha oha oha. bu kadarını gerçekten beklemezdim ya. açıklamaları zaten rezillik, rus soykırımından kurtardığımız adamlar milliyetçilik iddiasındaki partiye sızıp ırkçılık yapıyor ve asimilasyondan bahsediyor.

  ''türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır'' (nihal atsız)

  gerçi türkler her şeyi fazlazsıyla hakediyor. layığı bu..
 • ümit özdağ’ın tepki gösterdiği zırvadır.

  “türk milletinin mensubu olmakla, atatürk, cumhuriyetimizin kuruluş felsefesi, milli-üniter devlet ile sorunu olanların siyaset yapabileceği yer iyi parti değildir. iyi parti türk milliyetçilerinin ve vatanseverlerin partisidir.“

  son dönemde “adam” sözcüğü çok itici hale gelmiş olsa da yeri geldiğinde hakeden için kullanmaktan çekinmemeli. ümit özdağ adamdır.
 • (bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)

  tanidigim tum cerkesler tarihlerine, orf ve adetlerine bagli insanlardir. asimile edilmis olsalar cerkes olduklarini bile bilmezler. sacma sapan ici bos bir aciklama.
 • gerçek faşist, faşist diye bağırandır derler.

  elin feodal dağlıları her gün çıkıp asimilasyondan, faşizmden bahsederler. asimilasyon yapılsaydı ne olduklarını bile hatırlayamazlardı.

  bu ülkede faşist varsa bunların görece en masumu türklerdir.
 • vekilin yaptığı zırvalıktan daha fazlası değil.

  bir çerkes olarak şunu savunuyorum.eğer bu devletin ekmeğini yiyip bu topraklar üzerinde yaşıyorsan alt kimlikte kim olduğunun önemi yoktur. bu toplum birdir ve türk'tür burası türk yurdudur bayrak türk bayrağıdır. ya kabul edersin ya da kapı orada. ötesi yoktur.bizim ailede aksi kabul edilmez zaten.

  istiklal gazisi dedem de işine öyle geldiği için senelerce savaştı herhalde. böylede garip insanlarız.
 • türkiye'ye en çok hizmet edip kimliğini en iyi koruyan halkın çerkesler olduğu gerçeğinin altında kalan birinin ciyaklamasıdır.
1 entry daha