• güvenilir kaynaklardan elime geçen yabancı bir istihbarat raporuna dayanan iddia. rapor 2003 tarihli... ekine de "plan x: blackholing turkey" başlıklı, iddianın kaynağı olan planı koymuşlar.

hem raporu, hem de ekindeki planı okudum. anladığım kadarıyla, bu büyük tehdidin adresi cern olarak gözükse de, perde gerisinde amerika var. ankara'ya karadeliği atıp, "sistemsel yanlışlık oldu, özür dileriz." diyecekler. pek çok insanımız karadelik tarafından yutulacak. diğerleri olay ufkundan kurtulmak için kaçmaya çalışacak. sadece çok hızlı olanlar hayatta kalabilecek. sonra karadeliği kaldırıp masrafını paylaşalım diyecekler. çıkarttıkları hesap trilyon dolar olacak. biz bu parayı ödeyemeyince "bor madenlerini borcun yarısına sayalım, kalanı da eliniz bollaşınca ödersiniz." şeklinde bir çözüm dayatacaklar. bütün detayları düşünülmüş şeytanî bir plan...

buradan herkesi uyarmak istedim. inanıp inanmamak, ciddiye alıp almamak size kalmış. kafadan sallamıyorum, elimdeki belgeden aktarıyorum. aha, yazmış adam işte... "bu plan da tutmazsa, 10 milyon istilacı robot maymunu türkiye'ye salma planını hayata geçirme konusunda güçlü bir irade ortaya koymalıyız."
  • bu rapora göre, işe yaramaması durumunda türkiye'yi andromeda galaksi'sine ışınlayacakları bir b planı da mevcutmuş.
  • hemen whatsapptan 10 kişiye gönderip uyarmayı gerektiren bir raporun sonucu.
  • suriyeliler bunu beğenmedi.
  • he yarram he
  • arkadaşım vallahi komik değil
hesabın var mı? giriş yap