şükela:  tümü | bugün
 • belki* bu deney sonucu veri aktarım hızını milyon kat arttırmaya yarayacak bir madde, element vs. bulunabilir.

  ya da sürtünmeyi yok edip benzin masrafından ve hatta benzinden kurtaracak bişiler de ortaya çıkabilir.

  gel gör ki yaşadığımız coğrafya itibariyle bu yararları kullandırmazlar adama. derler ki bunun hede hödö vergisi olacak, diyecekler ki bunu kullanırsın ama benim sana diceğim kadarını kullanırsın, derler ki, benzin almayarak vergi ödemezsen, aracı alman sırasında ben o vergiyi köklerim gene.
 • ben de sabah sabah adriana lima neden rüyama girdi ki? diyordum, bak ondanmış. allahın işi.
 • öğle tatilinden sonra, "aa deney varmış, hadi canlı yayından seyredeyim, twitter'dan an be an takip edeyim, ekşi sözlüğe de bakayım" bahaneleriyle, hiçbir iş yapmamak, şirketteki bu konuyla ilgisiz ofisdaşların kafasını gerekli gereksiz detaylarla şişirmek, güncel bilgileri anında iletmek suretiyle onlarda da konsantrasyon bırakmamak. şimdi de, "amaan iki saat sonra çıkıyorum zaten, en iyisi hiç başlamayayım!!??" diyerek tümden işin ucunu bırakmak.
  (bkz: iş yapmamak için yapılan anlamsız hareketler)
  benim hayatımda cern'in etkisi şimdilik budur, gelişmeleri bildireceğim...
 • ricky martin eşcinsel olduğunu açıklamıştır.
  (bkz: bana giren çıkan ne)
 • türkiye'de değişen bir şey olmamıştır ve olmayacaktır. kainatı, allah muhammed'in nuruyla mayaladığı hamurdan kabartmıştır.
  hem nedir öyle foton, toton, bozon falan, bozar olm bunlar bizi.
 • hertürlü bilimsel çalışmadan anlık fayda bekleyen aptalların fosforlu yeşil renkte görünmesini sağlamıştır.
 • milyonlarca insanın aynı anda abdest alması ile harcanan su miktarı. bütün dünya susuz kalacaz diye tırsıp dururken bütün müslüman alemi banyoya koşmuştur. kim bilir belki de üç gün erken bitecek suyumuz. hep bu isviçreli bilim adamları yüzünden.

  bir de; ulan imana gelip bir güzel guslümüzü alacaktık ki tüp bitmiş. kaldık böyle cünüb cünüb. kıyamet koparsa falan günahlarımın sorumlusu yıldırım demirören'dir, ahanda buraya yazıyorum.