62 entry daha
  • piyasada sac ekimini doktordan çok sağlık memuru, hemsire veya sağlıkla ilgisi dahi olmayan insanlar yapmakta
  • mucize doktor yerine çukur izleyen doktorların varlığını göstermiştir. kınıyorum.
  • rezillik gibi rezilliktir. yok olmanız dileğiyle

rezalet puanım 10/10
  • vay amk. ben pikaçuyum diye camdan atlayan çocuk büyüyüp doktor olmuş ya la.
  • egitimden askeriyeye ,hukuktan sağlığa devletin kurumsalligi bitiyor farkında mısınız?hep beraber derin bir yere gidiyoruz. asıl gittiğimiz yer çukur!
  • tabii ki tasvip edilemeyecek bir davranış ancak ben bunun hastanın izni ile olmuş olacağına kanaat getiriyorum. hastanın izni olmuş olmamış, oradaki doktor bozuntularının bunu yapmaması gerekirdi orası da ayrı tabi.. ancak ne diyebilirsin ki bunlara? alan razı satan razı.

bizim insanımız da kolayca herşeyin etkisinde kalıyor ne yazık ki. ne çabuk unuttuk, bu ülkede süleyman çakır için gazetelere başsağlığı mesajları verilmişti.

boşuna demiyoruz biz, bir başkadır benim memleketim, diye.
  • insan hayatının,haysiyetinin,onurunun ve gururunun bu denli ucuza gittiği 8. dünya ülkesi olan güzel vatanımın utanç göstergesidir. riyakarlığın böylesi. bunu yapan her kimse emimim toplumda hak hukuk adalet ve insan hakları dersi satıyordur. oğluna karısına kızına bir zarar gelse dünyayı yakıyordur... tabii yaaa ne güzel istanbul dimi *
  • hastanın izni varsa rezalet gibi rezalet değildir, hatta hiç de rezalet değildir. sağlığı riske mi atmış? işareti tornavidayla mı açmış? neden bu kadar abartıldı bilmiyorum. bari whatsapp ile haber ajanslarına ulaştıralım da olayı birinci ağızlan dinleyelim.
  • dövme yaptırmak gibi belli ki hasta kendisi istemiş, ne yapabilirsin ki alnına ben malım yazmakla kafaya bunu diktirmek arasında bir fark göremiyorum.
  • artık televizyon bu ülkede doktorundan hakimine kadar aşırı etkisine aldı halkı. şu saçma salak dizi için bile neler yapıyorlar. sözde rtük lan sesini bile engellemek gibi boş şeyleri bırakıp bu dizilerin aşıladığı şeylere dikkat etse iyi olur.
52 entry daha
hesabın var mı? giriş yap