şükela:  tümü | bugün
 • net gerizekalı beyanı.
  yeminle şuna cevap vermeye üşeniyorum, o kadar gereksiz aptal bir tespitimsi!..

  edit: başlık başa..
  başlığı açan suser bu poz veren öğrencilerin cemaatçi olduklarını ve reçeteye hacamat yazacaklarını, tıp ilerlediği halde bizde geriye gittiği vs gibi bir sürü saçmalamalarda bulunmuştu!..
 • gece kulübünde poz verseler idi hepsi birer tıp dehası sayılacaktı. cami de resim çektirince bütün öğrendikleri ve aldıkları diploma çöp oldu.
 • e ne olmuş poz vermişlerde? doktor camiye giremez diye bir kural mı var? iyice saçmalamaya başladınız artık.

  benim rus eşim de geçen yıl sultan ahmet camii'nde poz vermişti ama bir ışid militanı olup çıkmadı yani.
 • adam yillarca çalışmış bir başarı elde etmiş, ve bu başarısı her türlü inancından ayrı tutulmalıdır. tabii mesleki tavırlarına etki etmediği sürece. insanlara yaşam ve özgürlük alanı tanımama konusunda bu kadar hevesli olan amip (bkz: tek hücreliler nasıl yaşar) arkadaşım, bilgisayar başında " ben medeniyim " tiyatrosu oynamak yerine, hoşgörünün kelime manasını google da aratmanı öneririm en azından.
 • valla ilginç. 11 tane geçici mezuniyet belgesi saydım. bunlar anladığım kadarıyla nakşibendi değil de halveti oluyor, cami sünbülliye tarikatına bağlıymış. farklı bir tarikat. nakşibendi olmayıp bu kadar adam sokabildiklerine göre başka bir ciddi yapılanma. kesinlikle dikkat etmek lazım.
 • sıçtık.
 • (bkz: 2011 ygs birincisinin gittiği dersane)

  (bkz: ali demir)

  pazar günü 1 milyon 700 bine yakın adayın katılımıyla gerçekleşen üniversiteye giriş birinci basamak sınavı ygs’deki inanılması güç gizli şifreleri abbas güçlü şöyle anlattı:

  birinci şifre: cevap şıklarında yer alan sayılar küçükten büyüğe doğru sıralanıyor. çakışan sayılar varsa doğru cevap o şık oluyor

  ikinci şifre: bu şifrede küçükten büyüğe doğru sıralama zaten yapılmış oluyor ve doğru cevap daima “a” şıkkı çıkıyor

  2011'de tıp fakültesini kazansa ... eh işte 2019'da anca mezun olmuşlardır..
 • bu durumdan yola çıkıp ülkedeki tıbbin içler acisi halde oldugu sonucuna nasil ulaşıldı acaba.
  bahsedildiği gibi mezuniyet torenlerini okulla beraber değil de, bu şekilde yapmislarsa cidden büyük gerizekalilik da after'inda isteyen istediği yere gider.
  ön siradaki soldan 4.çocuk beni ekle.
 • burada yazan mallar var, ne varmış camide poz verdilerse diyen. şu an menzil tarikatının sağlık bakanlığındaki örgütlenmesi bilinen gerçek. alkol almışsın sana bakmam diyen doktorlar var mı var. erkek hastaya dokunmam diyen doktor var mı var. bu elemanların öyle yapacağı ne malum diyene biz de hayatımızda bir sürü diploma aldık ama camiye gidip poz vermedik. niyet sağlık bakanlığındaki tarikatlara kapak atmak. umarım şu hiyarlari savunanlarin sevdikleri bir gün hastanede bu adamların ellerine düşerler.
 • ne var bunda kardeşim şimdi