şükela:  tümü | bugün
  • net gerizekalı beyanı.
    yeminle şuna cevap vermeye üşeniyorum, o kadar gereksiz aptal bir tespitimsi!..

edit: başlık başa..
    başlığı açan suser bu poz veren öğrencilerin cemaatçi olduklarını ve reçeteye hacamat yazacaklarını, tıp ilerlediği halde bizde geriye gittiği vs gibi bir sürü saçmalamalarda bulunmuştu!..
  • gece kulübünde poz verseler idi hepsi birer tıp dehası sayılacaktı. cami de resim çektirince bütün öğrendikleri ve aldıkları diploma çöp oldu.
  • elemanlar cerrahpaşa tıp'tan mezun olmuşlar. ne farkeder olm nereye gittikleri? doktor beni iyileştiriyorsa ister camiye gitsin ister kiliseye isterse gay cluba bana ne lan?
  • doktor adam payvonda da resim çektirmemeli camide de.

"gici klibindi piz virsilir"

ne alaka amk.

biz de üniversite bitirdik. gidip camide hocanın önünde diplomamizi açarak resim çektirmedik. ya da pavyonda konsomatrisin memelerinin önünde diplomayı acmadik.

ha resimin gerçekten cerrahpaşa ogencilerinin resmi olduğunu varsayarak bunu söylüyorum.
  • e ne olmuş poz vermişlerde? doktor camiye giremez diye bir kural mı var? iyice saçmalamaya başladınız artık.

benim rus eşim de geçen yıl sultan ahmet camii'nde poz vermişti ama bir ışid militanı olup çıkmadı yani.
  • (bkz: derdini sikeyim butonu)

eğer fotoğraf anlatıldığı gibiyse, işlerini doğru yaptıktan sonra, nerede çekildiğinin bir önemi yoktur. yoktur derken kerhane önünde de çekmesinler tabi.
  • valla ilginç. 11 tane geçici mezuniyet belgesi saydım. bunlar anladığım kadarıyla nakşibendi değil de halveti oluyor, cami sünbülliye tarikatına bağlıymış. farklı bir tarikat. nakşibendi olmayıp bu kadar adam sokabildiklerine göre başka bir ciddi yapılanma. kesinlikle dikkat etmek lazım.
  • sıçtık.
  • garipsenecek bir şey değildir. inançları, düşünceleri, görüşleri bu insanların yaptığı işin niteliğini neden değiştirsin ki? namaz kılması ya da poz vermesinin bir insanın mesleğine nasıl etkisi olabilir? ne yapmış bu adam, "ben kadın hastaya dokunmam, günah" mı demiş de linç edeceğiz.
    ben nasıl gece alkol kullanıp ertesi sabah işe gidiyorsam, odamdaki arkadaşımın oruç tutması da bir o kadar normal. senin hedefinin amsterdam'a gitmek, onun hedefinin mekke'ye gitmek olması da bir o kadar normal. ne ara nasıl bu kadar bencil insanlar olduk.
  • (bkz: 2011 ygs birincisinin gittiği dersane)

(bkz: ali demir)

pazar günü 1 milyon 700 bine yakın adayın katılımıyla gerçekleşen üniversiteye giriş birinci basamak sınavı ygs’deki inanılması güç gizli şifreleri abbas güçlü şöyle anlattı:

birinci şifre: cevap şıklarında yer alan sayılar küçükten büyüğe doğru sıralanıyor. çakışan sayılar varsa doğru cevap o şık oluyor

ikinci şifre: bu şifrede küçükten büyüğe doğru sıralama zaten yapılmış oluyor ve doğru cevap daima “a” şıkkı çıkıyor

2011'de tıp fakültesini kazansa ... eh işte 2019'da anca mezun olmuşlardır..