şükela:  tümü | bugün
 • oglum toprak'i onun kitaplari isiginda yetistirdim, evladim ellerinden oper.
 • köpeklere fısıldayan adam.
  salı 22.00 da cumartesi 19.00 da national geographicte programını seyredebileceğiniz, ufak tefek sevimli işinin ehli adam.
 • beethoven's big break adlı köpek filminde de rol almıştır.
 • bir köpeğim olmamasına rağmen the dog whisperer'ı izleme sebebim.

  köpek sahibi olan ya da yakın zamanda olmak isteyen insanların bu adamdan öğrenecek çok şeyleri var. misal, yeterince zarar görmüş bir köpeğin sahibi olmak istediğinizde, eğer kendisine acıma ve şefkat duyarak yaklaşırsanız asla onu eğitemeyeceğiniz gibi. böyle bir köpeğe sakın acımayın, sadece kendisine zarar vermeyeceğinizi hissettirin. aksi halde köpeğiniz hiçbir zaman size ait olmayacaktır ve ne sizi ne kendini yeterince güçlü hissedecektir.

  tabi cesar'ın fısıldadıklarını yanlış bulan ve delicesine karşı çıkan insanlar da var. facebook'ta anti-cesar millan gibi bir kaç grup kurulmuş ve üyeleri de epey fazla. bu insanlar cesar'a karşı çıkma nedenlerini ''cesar millan employs outdated and sometimes dangerous training methods; ones that have been long abandoned by the knowledgeable, educated animal behaviorists around the world.'' olarak özetliyorlar. cesar'ın herhangi bir köpeğe zarar vereceğine inanmak istemesem de, kimin tarafını tutacağınızı bilmek için biraz daha detaylı okuyup izlemekte fayda var diye düşünüyorum.

  bkz: http://www.facebook.com/…php?gid=20444826822&ref=mf
 • çok sevimli bir adam. köpek olsam ben de itaat ederdim böyle bir figüre. sanırım en büyük numarası bu.
 • ng türkiye'nin imtiyaz sahibi doğuş grubumu yapar, başkalarımı el atar bilemiyorum ama tez elden eğitim dvd'leri türkçeye çevrilmesi ve ülkemizde insanlar tarafından izlenmesi gereken adam. bizlere televizyonda yalan bir dünya gösterilmiyor ise müthiş yetenekleri olan, hayvanın dilinden anlayan bir eğitimci. ülkemizde köpek eğitimlerinin çoğunun dayak, kötü davranma vs. merkezli olduğunu düşünürsek ondan öğreneceğimiz çok şey var.
 • eric cartman'ı evcilleştirebilen insan.
 • çok afedersiniz ama kopekleri eğitirken, kameranin çekmediği anlarda sahibi olan hanfendileri bafiliyormuş gibi bir duruşu var.. hanfendiler öyle parlak gözlerle bakiyorlar ki kendisine, karizmasindan öyle etkileniyorlar ki bu köpekci arkadaşın kameralar kayıtta değilken olanları az çok tahmin edebiliyorsunuz..