• bu ülkede böyle salak işler hep vardı . değişen biz değiliz dönüşen zaman.artık herkes elindeki cep telefonu saniyesinde kayıta geçirip tüm türkiye , tüm dünyaya bu görüntüyü iletebiliyorlar.bu sayede çok sayıda olayı görebiliyoruz.
  • nesi haber bunun ben onu anlamadım.

bir saygısızlık yok, görevi ihmal yok, umursamazlık yok.
    adam kendi inancına göre ölen birini görünce dua etmiş, hrıstiyan olsaydı ve istavroz çıkarsaydı o da normal olurdu.

hayır ben de ateistim, bence bir anlamı yok yaptığının da ortada bir hata yok. bokunu çıkarmayın.
  • polis memuru işini yapıp gerekli yerlere ölümü rapor ettikten ve görevini ifa ettikten sonra isterse dua eder, isterse mersiye düzer, isterse oturur roman yazar kimsenin de tek kelime söylemeye haddi olmaz. haberi okuduysanız üzerinden kimlik çıkmamış başına aldığı darbe sonucu öldürülmüş yaşlı bir adamcağız olduğunu göreceksiniz. polis memuru kendi inancına göre hareket etmiş ve güzel bir şey yapmaya çalışmış. sırf siz aynı inancı paylaşmıyorsunuz diye neden yerersiniz adamı anlayabilmiş değilim.

tanım: kimsesiz olduğunu düşündüğü bir maktul için inancının gereğini yerine getirip rabb'inden rahmet dileyen bir polis memurudur. merhametli bir insandır bazı "entel" arkadaşların aksine.

edit: bir suser'ın uyarısı ile methiye, mersiye olarak değiştirildi. kendisine buradan da teşekkürlerimi sunuyorum.
  • ne var lan bunda, ne sikik bir zihniyetiniz var sizin amk ya. bu kadar kötü olmak için ne yiyip içiyorsunuz be.
  • imamdan polis olursa olacağı bu.
  • akıllara behzat ç'yi getirmiştir.
  • haberdeki fotoğraftan ziyade bu başlığı açanın ve ona su veren itfaiyenin yorumları üzmüş, düşündürmüştür.

polis mi? iyi bir insan herhalde.
  • polis memuru görevini yapmış, nesi anormal bunun.
    amuda kalkıp parandemi atsın adam, ne yapsın yani..

polis insanlık yapmış.. görevini tamamladıktan sonra duasını etmiş, rahmet okumuş.
    fazla abartmayın bence..
  • halbuki halay çekmesi ya da çiftetelli oynaması gerekirdi dedirten olay.
  • ölen kişi terörist, katil, hırsız vs. olabilir. bunlar kötü ihtimaller eminim polis de düşünmüştür. günde kaç kişiyi görüyorlar bu şekilde. kendi inancı gereği dua etmek istemiş. kimseye bir zararı yok. bundan neden rahatsızlık duyuluyor anlamış değilim.
hesabın var mı? giriş yap