şükela:  tümü | bugün
134 entry daha
  • üniversite zamanı öğrenci işlerine her girdiğimde en az 12-13 tane görüyordum.
  • 7 yada 8 yaşındaydım söğütlüçeşme feneryolu banliyö durağı arasında tren son derece yavaşlamıştı. karşı taraftaki tren ise durmuş. yerde intihar eden bir adam vardı. nerden baksan kolları bacakları kafası 8 9 parçaya bölünmüş haldeydi. üzerine örttükleri gazete de fayda etmiyordu. rüzgar kaldırıyordu. kan revan içinde ölü bir adam. annem her ne kadar gözümğ kapatmak için uğraşsa da ben meraklı gözlerle bakmıştım. ama çocukluğumda 10 gün boyunca nasıl desem bulanık geçmişti sanki o 10 gün. sonrasında çok gördüm. tren kazalarından dolayı. çocukken yaşadığım bir travmaydı. bir süre sonra insan alışıyor herhalde ne bileyim. direnç kazanıyoruz galiba. halen metro duraklarında sarı çizgiyi geçip tren yolunun dibine kadar giren insanlar var. herhalde böyle sahneleri hiç görmediklerinden dolayı yaşadıkları bir cahil cesareti olsa gerek. allah bu durumu kimseye yaşatmasın.
  • şile'de denizde boğulmuş baba-kız görmüştüm. ıkisi de yan yana yatıyor, kireç gibi beyazlar ve kızın ağzından köpükler çıkmış. 1 hafta etkisinden kurtulamamıştım. olur olmaz gözümün önüne geliyordu görüntüleri.
  • (bkz: nextsigor)

mesleğim icabı görüyorum. ilk cesedi lise 2 bitişinde gördüm...
  • her sabah çalışmaya giden binlerce ceset görüyorum . i see dead people
  • ben yan komşuyu gördümdü en son teyze mort üstünde bıçakla yatıyodu.
  • şöyle bi baktım da ilk gördüğümü hatırladığım ceset: 7 yaşımdaykendi. sonra liseya başlamadan sonra mezun oldugumda ... nedense hep okul zamanlarina denk geldi.. şansima eylemler de denk geldi "onlara ceset denemez pek tabi parcalarıydı sadece.." gecen haftalarda da sahilde gördüm bitane..

ama en büyük cesetler 7 yaşından beri aynada gördüklerim.
  • diğer balıklar tarafından gözleri oyularak hunharca katledilen rahmetli balığım necati'nin cesedini görmüştüm. daha sonra necati'yi kendi ellerimle gömdüm.
  • 3 tane polis. emlakçıyım; evi ben kiraya vermiştim. kokain çekmişler evde ölmüşler.olay
  • eceliyle ölen insanların cesetleri değil ama trafik kazası gibi durumlarda rahmetli olmuş, ya da biri(leri) tarafından katledilmiş maktüller daha ürkütücüdür diyerek upladığım başlık.

(bkz: yaz kızım)
89 entry daha