şükela:  tümü | bugün
  • https://forum.donanimhaber.com/…orun-var--137639552

olay gerçek gibi, ürküldüm okurken.
  • içim kalktı okurken
  • hollywood filmi gibi konu açan üye.
    kaza fotolarını gördüm. ceset parçaları arabanın döşemelerinin içine işlemiş. koltuklar falan değişmiş ama bazı parçalar kalmış galiba. güneşte koku yapıyor.
    final destinasyon terk amk.
  • --- spoiler ---

evet beyler, 1 yıl boyunca scirocco almayın. bu eleman söylemez de bu olayı, satmaya çalışır. çok temiz araba, şöyle böyle diye.
    --- spoiler ---
    (yorumlardan biri)

bir dh’cinin dh’ci korkusu. öyle bir kafa.
  • (bkz: donanımhaber ölücüleri)

mecazdı gerçek oldu.
  • hikâyesini pek mantıklı bulamadığım dh üyesidir. ceset parçalarının geçen 8 ay içerisinde her türlü çürüyüp kaybolmuş olması gerekiyor. etin çürümemesi için vakumlu bir ortamda olması gerek ki zaten o zaman da koku olmaz. eğer bir şekilde koku kalmışsa o da döşemelerdir diye düşünüyorum.
  • biraz sallamış arkadaş.
    10 yıl kadar iç temizlik ve pasta cila işi yaptım.
    kazalı birçok araç temizledik koku vs pek kalmıyordu.
    en zor olanı motor kısmında parçalanmış kedi zaman geçtikçe çok ağır kokuyordu ancak o da hsllediliyordu bir şekilde.
    asla geçmeyecek koku süt ve süt ürünleridir.
    eğer aracınıza dökülürse ilk iş bunu detaylıca temizlemek yoksa çok hızlı kurtlanır ve asla geçmez koku. parçayı komple değiştirmek zorunda kalırsınız.
  • ulan tam scirocco'lara baktığım dönemde olacak iş mi bu. ceset koklayacağız arabada şimdi de. hayır bu donanım haber ölücüleri gerçekten ölücü oldu ya ona gülüyorum.

--- spoiler ---

koltuklarda sorun yok. onları değiştirmişler. döşemelerde olabilir ya da konsola sızmıştır parçalar. belkide metal aksamın içine sızmıştır kanlar. bilemiyorum. birde koku arka taraftan geliyor sanki. kazada çocuk koltuğu arkadaymış. yani koku bebeğin vefaatından kaynaklanıyor büyük ihtimal. bu daha kötü
    --- spoiler ---

adam ölücü kelimesinin hakkını veriyor.
  • olay yerine mr. wolf'u çağırması gereken acıların dh'cisi.
    şaka bir yana içinde adam ölmüş otomobili kullanmak da fecaat bi duygu olsa gerek.
  • harbiden olucu bunlar aq.

bu sefer olu fiyatina almakla kalmamis yanina olu de vermisler...