• “ünlencek” değil, mahvedilecek, talan edilecek, içine edilecek demek daha doğru olacaktır.

kaş
    sığacık
    urla
    gökova
  • allah korusun ama sanırım gökova.
    tanım: beldeye para ve kalabalık getiren, huzuru götüren olaydır.
  • urla. yazın bunu.
  • solcular tarafından keşfedilecektir.
    kaldıysa tabii.
    köprüaltı
    ortaköy
    rumelihisarı
    bodrum
    türkiye'de yaşam solcudan, ölüm sağcıdan öğrenilir.
  • bütün hipster arkadaşlarım kaş’a gittikleri icin net kaş demekteyim. hep öyle olur zaten önce alternatif takılan kesim, bak kimse bilmiyor ben biliyorum diye takılır, meşhur eder. halk akın edince başka yerlere göç ederler. doğanın kanunu böyle.
  • umarım akyaka es geçilir. marmaris ve destinasyonu uzun yıllar çekirge sürüsüne peşkeş çekilmez.
  • hep düşünürüm bu kadar insan göt kadar çeşme ve alaçatıda ne ararda bulur. ulan alaçatı dedikleri yer git gel 100 metre çarşısı olan bok gibi bir yer. oturup nefes almak istesen doğru düzgün geniş rahat oturcak mekanı olmayan bir yer. gerçekten hiç bir albenisi olmayan bir yer alaçatı. sadece sörfçüler için plajları bulunmaz nimet o kadar. hepiniz mi sörf yapıyonuz amk?

çeşme merkeze baksan sahil şeridindeki kalitesizlikten ölen cafe ve restoranlar dışında bir bok yok.marina desen göt kadar mazot kokan saçma bir yer.

bi dalyan ve çiftlikköyde bir iki güzel yer var o kadar. ıldırı ve germiyan taraflarında yazlığın yoksa oralarda bomboş yerler. ulan bi ayayorgi koyu vardı çok eskiden onunda anasını bellediler.

izmirliyim çeşmedeki hemen hemen her dip köşeyi bilirim ve gitmişimdir. gerçekten yok lan bu kadar insanı çekecek bir bok.bi deniz güzel o da izmir merkezden çıktıktan sonra her tarafinda var o güzellikte deniz.

büyük güzel albenili otellerde yok lan. o da bir kaç tane yani.

milleti anlamıyorum amk sırf alaçatıda kalmak için o kendine butik otel diyen penceresi olmayan odaları olan sikko otellerde geceliği 300 tlye kalıyor. lan pencere yok odada pencere anasının amı değil mi sizcede?

bi sevdiğim fethiye kaldı inşallah böyle olmaz dediğim başlık
  • datça ve kaş biraz daha sözde şehir hayatının keşmekeşinden sıkılmış sözde dinginlik arayanların yeri olacak. ama biliyoruz ki tek olay instada kas ve datça daydim demek.

bence bodrum ve çeşme den sonra ki piyasa yeri ayvalık olacak. belki de oldu. bence artık ayvalık a gidilmez. yollar 34 ve 06 plakadan geçilmiyor. fiyatlar yavaş yavaş çeşme ayarına gelecek. bir iki ünlünün veya sosyal medya fenomeninin paylaşımına bakar. tiky beach clublarda peşi sıra açıldı mı patladı gitti.

edit: ayvalık tan kastım özellikle cunda . yani çeşme - alaçatı durumu bence ayvalık - cunda ya doğru evrilecek.
  • anamur.
    yolları yapılıyor, bitti bitecek.
  • (bkz: #62821577)

(bkz: bayburt)
hesabın var mı? giriş yap