şükela:  tümü | bugün
  • okunası yazılara sahip, takip edilesi blue jean yazarı. bu derginin verdiği, hararetle takdir edilesi korn kitapçığını da hazırlayan kişidir kendisi, kutlarız.
  • birazcik saskin ama nihai noktada becerikli insan. amerikan rock'i soz konusu oldugunda sayfalarini gulumseyerek cevireceginiz bir nevi ansiklopedi. diger muzikal envalarda da son derece aklibasinda yorumlar yapan, bilgi kupu insan. roportajlari superdir. noir desir'e fransizca dokturecek kadar baska taraklarda da bezi vardir. her ay bir kitap yazabilecek kudrete de sahiptir (1 forma da olsa kitap kitaptir). sinefilik, pearl jam eksperi, hisli bir arkadasimizdir.
  • yıllar önce tesadüfen tanısmıs oldugum ve bunu yine tesadüfen yakın zamanda farkettigim pek sevilesi insan, kendisini ailecenek begenerek takip edip basarılarının devamını diliyoruz**
  • basma kalıp genç jenerasyon yazarlardan çok farklı bir yerde tutmak gerekiyor kendisini...hemen farkedilebilen bir özelliği-ayrı bir üslubu var.yukarılarda birisi genç yetenek demiş ya, ne kadar da klişe bile gelse kulağa..ama öyle işte..[arkadaşım diye söylemiyorum...kin besliyorum gizliden]
    kendisi ne hissediyorsa size de hissettirebilir bu kendini bilmez insan yazdıklarında..e ziyadesiyle duygusaldır da [iki röportaj okuyordum..ana ne oldu ki, içlendim gene].
    u2 tiryakisidir...dönem dönem kendisini bu zararlı alışkanlığından vaz geçirmeye çalışsam da dinlemez ki hiç.. leylam.
    festivale gidiyorum bahanesiyle gittiği yerlerden mesaj atar bu nanik ..."talkin' nereleri geziyim...söyle..der" ..boyun devrilsindir...daha fazla gezemesindir.
  • kisa film yönetmenligi de yapan biri.
  • 2006 yılına ait altyazısız isimli kısa filmi için, buyrun:

http://www.youtube.com/watch?v=yynetnght7g
  • rock fm' de yeni bir program yapmaya başlamıştır. pazar gecesi 20:00-22:00 arası denk geldim. sadece pazar günü mü var yoksa haftada bir kaç gün daha var mı bilmiyorum ama en azından pazar akşamları kaçmamalı.

ekleme: sadece pazar günleriymiş sanırım. programın adı da "çekme kaset"
  • pazar akşamları rock fm'de 20:00-22:00 arası yayınlanan indie programı çok klastır.