şükela:  tümü | bugün
 • çin, tibet, hindistan, burmada ve tayland'da yoga ve meditasyon üzerine çeşitli eğitimler almış, bir dönem pa auk forest monastery'de monk olarak yaşamış, yoga alliance sertifikalı uluslararası yoga eğitmenimiz.

  özellikle handstand ve hand to hand konusunda ileri seviye uzman olan bu yetenekli arkadaşımız müzisyenlik geçmişine de sahiptir. hatta kendisi yetenek sizsiniz türkiye performanslarıyla da epey beğeni toplamıştı: http://www.youtube.com/watch?v=cpvcf5x-gto

  bu da web sitesi: http://www.cetincetintas.com/
 • butun agirliklardan kurtulmus hoca.
  arada acip youtube videolarini izliyorum.
  youtube kanali icin;
  cetincetintas
 • sohbetlerinde değindiği birçok konuda muhalif düşüncelere sahip olmama rağmen sınırlı zamanda ortamın ahengini bozmamak için sessiz kaldığım, ama çok çok sevdiğim yoga öğretmenimdir:) ileri seviye yoga hareketleri bile onunla çalışırken kolaylaşır. işinde gerçekten çok iyidir, emek verir ve kendini sürekli yenilerken hayatına dokunduğu insanların sayısı hiç de az değildir. umarım güzelliklerle dolu bir hayatı olur.
 • gönderdiğim e-postaları büyük bir incelikle ve ilgiyle yanıtlayan, evreni ve varlığı gayet de sevgiyle kucaklayan arınmış, aydınlanmış bir insan. sayesinde en rezil insanlara bile tahammül gösterebiliyorum-rezil demek bile gereksiz ve zarar verici oluyor bu arada ama var öyleleri işte n'aparsın. önemli olan onlara bakış açın. onlar öyle olsalar bile bunu nefret etmek için kullanmaman-. öncesinde de böyleydim; ama onu tanıyınca bir de yaptığı şeyin felsefeyle iç içe olduğunu fark edince daha da bir arttı bu tahammülün seviyesi. galiba kendisine aşık olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. sevilmez mi böylesi yani.
 • yaklaşık bir aydır videolarını izlediğim, artık sesini duyduğum anda vücudumda bir dinginlik hissetmeme sebep olan yoga eğitmeni. internette çok fazla video var ama en profesyonel yapan kişinin kendisi olduğu kanaatindeyim. “rahatça nefes ver” diyor ve dünyam bir anda sakinleşiyor. istanbul’da yaşasaydım da birebir ders alabilseydim keşke dediğim insandır.