şükela:  tümü | bugün
 • çin, tibet, hindistan, burmada ve tayland'da yoga ve meditasyon üzerine çeşitli eğitimler almış, bir dönem pa auk forest monastery'de monk olarak yaşamış, yoga alliance sertifikalı uluslararası yoga eğitmenimiz.

  özellikle handstand ve hand to hand konusunda ileri seviye uzman olan bu yetenekli arkadaşımız müzisyenlik geçmişine de sahiptir. hatta kendisi yetenek sizsiniz türkiye performanslarıyla da epey beğeni toplamıştı: http://www.youtube.com/watch?v=cpvcf5x-gto

  bu da web sitesi: http://www.cetincetintas.com/
 • sohbetlerinde değindiği birçok konuda muhalif düşüncelere sahip olmama rağmen sınırlı zamanda ortamın ahengini bozmamak için sessiz kaldığım, ama çok çok sevdiğim yoga öğretmenimdir:) ileri seviye yoga hareketleri bile onunla çalışırken kolaylaşır. işinde gerçekten çok iyidir, emek verir ve kendini sürekli yenilerken hayatına dokunduğu insanların sayısı hiç de az değildir. umarım güzelliklerle dolu bir hayatı olur.
 • gönderdiğim e-postaları büyük bir incelikle ve ilgiyle yanıtlayan, evreni ve varlığı gayet de sevgiyle kucaklayan arınmış, aydınlanmış bir insan. sayesinde en rezil insanlara bile tahammül gösterebiliyorum-rezil demek bile gereksiz ve zarar verici oluyor bu arada ama var öyleleri işte n'aparsın. önemli olan onlara bakış açın. onlar öyle olsalar bile bunu nefret etmek için kullanmaman-. öncesinde de böyleydim; ama onu tanıyınca bir de yaptığı şeyin felsefeyle iç içe olduğunu fark edince daha da bir arttı bu tahammülün seviyesi. galiba kendisine aşık olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. sevilmez mi böylesi yani.
 • yaklaşık bir aydır videolarını izlediğim, artık sesini duyduğum anda vücudumda bir dinginlik hissetmeme sebep olan yoga eğitmeni. internette çok fazla video var ama en profesyonel yapan kişinin kendisi olduğu kanaatindeyim. “rahatça nefes ver” diyor ve dünyam bir anda sakinleşiyor. istanbul’da yaşasaydım da birebir ders alabilseydim keşke dediğim insandır.
 • 30 günlük şahane bir handstand serisi yapmış yogi. bilhassa handstand işlerini hayranlıkla izleyenlere, sabah akşam minicik sürelerde denemeler yapmak icin birebir.
  ilk video icin: https://youtu.be/35wyxnrjcbg
  30 gun icin tüm videoları hastag search: #handstandmakesyoufeelawesome
 • kendisinden ders alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum...
 • kendisinden ders almak için boş kontenjan açılmasını bekliyorum, atanamayanlardanım.
  devlet buna bişiy yapması lazım.
 • legendary yogi. türkiyede yogayı yoga yapan isim. youtube videolariyla hem her yerde yoga yapmamizi sağlayan, hem yoga hocalarının derslere hazırlamasını kolaylaştıran yogi.

  ayrıca 2 tane kitabı var. bunlardan biri yoga sutralar ile ilgili. sanskrit dilinden türkçeye ilk kez bir yogi tarafından (çok şükür) sutralar çevrildi. "yoga sutralar-ı: bir yoginin el kitabı”ni şiddetle öneririm. yoga nedir öğrenmek isteyenler için gerçek bir el kitabı. ayrıca kendisi şiva sutralar, kanada sutralar gibi bir çok sutraları çevirmiş, mahabharata gibi 8000 sayfalık bir yazıt üzerinde uzmanlaşmış.

  hakkında yazacak çok şey var, ben en iyisi daha fazla uzatmayayım, siz de gidin youtube videoları ile yogaya başlayın. evde yoga yapmayı düşünüyorsanız, [http:// www.youtube.com/cetintascetin videolar] baya iyi. hem satsanglar hem de her seviyeye uygun geliştirici onlarca ders var. ınstagramdaki postları icin ise; instagram/cetincetintas
 • güzel insan ya hu, güzel insan.
 • aldığı yoga eğitimlerinin yanında pazarlama, satış ve reklam eğitimini de aldığını düşünmekteyim. daha yoga yokken hayatında yetenek sizsine katılmış, doğuştan gelen omurga esnekliği sayesinde yogaya yönelip yolunu bulan, ileri seviye sekanslarında eklem ve kaslarda travma riski oldukça yüksek olan geçişler yaptıran, şu an paraya para demeyen, parası olan sosyeteye hitap eden, korhan kaya’nın sutralar kitabından bi haber olan hatunların gözdesi, alacakları özel dersle o duruşları hemen yapabileceğini sanan insanların hayran olduğu bir kişilik.
  popüler olan her şeyi sevmek bizim ruhumuzda var. kendini geliştirmiş mi evet o kadar parayla ve imkanla her şey yapılabilir. çok da büyütmemek lazım.

  aylar sonra gelen edit: bu şahıstan eğitim alıp mağdur olanlar mevcut. verdikleri belge yoga alliance onaylı değil, kendi kurdukları sözde uluslarlar arası yoga okuluna ait sadece o da türkiye ve kıbrısta mevcut. mağdur olanların sordukları sorular da taraflarınca geçiştirilip cevaplandırılmamıştır.