şükela:  tümü | bugün
  • bir de bunun gelen "tamam" mesajina cevap verme cabasi var ki evlerden irak.
  • (bkz: git kendinden iğrendirmeden)
    kızı/ erkeği mesajı yanıtlamak bile istemeyecek kadar ilgilendirmiyorsanız, kesinlikle yapmamanız gereken harekettir ki zaten 2-3 saatte, en iyimser açıdan bir gün içinde kız/ erkek mesajı yanıtlamıyorsa zorlamamakta fayda vardır.
    ters etki yapar, kesin bilgi
  • kesinlikle eziklik değildir. zaten ikinci mesajı dayanamayıp atan kişi, ilkinde cevap almış olsa dahi hep o ikinci mesajı atabilecek kişidir. o yüzden ikinciye de cevap gelmezse üçüncüyü de atacak kişidir. gün içinde aralıklarla cevap almadan en çok mesaj atma rekorunu kırmaya davet ediyorum onu. eninde sonunda eğer can yakıcı bir cevap gelmemişse rengini baştan belli etmiş, öyle g..te böyle tarak demiştir. karşı tarafa da asıl mesajı vermiş olur.
  • olabilir. çok normal.
  • (bkz: atma amk)
  • kapalıyken en fazla 30 mesaj gönderebiliyor oluşumuzu keşfetmemize kadar varabilecek saplantılı haldir. bahanesi "merak ettim", "yanlışlıkla attım" olabilir. düşünemediğimiz kısmı şu ki, birinci mesajı gördüğü halde cevap atmıyorsa ikinci mesajda nasıl bir cezbedici mesaj atmalıyız ki eli cevap atmaya gitmeli ? ikinci mesajı atmak, bana o cevabı vereceksin yola gel demektir.
  • bir iki saat evvel yaptığım eylem. bir iş için biriyle görüşmem gerekiyordu. gün içinde mesaj attım, müsait olduğunda konuşalım diye. tık yok. durumun ciddiyetini vurgulamak istercesine yarın konuşmalıyız içerikli bir mesaj daha attım. gene tık yok. yarın gene arayacağım dolayısıyla. konuşulması gereken mühim bir şey zira.

ne oldum şimdi bu durumda ben? hani bileyim de...
  • (bkz: risk budur)
  • saf merak. öldü mü lan acaba diye merak edersin. yine cevap gelmezse ölmüştür zaten