şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: emrah karaduman feat aleyna tilki) tarafından, ilerleyen günlerde buraları yıkmaya hazırlanan, 2016 yazının hitleri arasına girmeye şimdiden aday olmuş single çalışmasıdır.

kalbimde kırılmadık yer mi bıraktın
    yaptığınla söylediğin nedense farklı
    mazlumun ahı aheste aheste alınır
    bırakın kazandım zannetsin zavallı !

sözleri gökhan şahin tarafından yazılmış olup müzik ve aranje de ise tabi ki emrah karaduman imzası vardır..
    19 ağustos cuma günü itibari ile dmc etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini almıştır.
    yeteneksizsiniz türkiye' den tanıdığımız aleyna tilki yorumu ile mükemmel bir enerjiye sahip olan parçanın klip yönetmenliğini ise serdar börcan yapmıştır.

klip linki korkma tıkla
  • klibi çıkmış olan bir emrah karaduman şarkısı..

link!

cevapsız çınlama

kağıt kesiğinden daha çok acıtır
    hemen geçmez öyle vicdanın izi
    aklımda ne varsa dilimde hepsi
    sağduyum herkesten önce arazi

kulağımda sayısız,
    cevapsız çınlama
    biri beni mi anıyor,
    seviyorum sanıyor.
    köprüleri yakalı,
    kaldırıp kenara atalı
    yüzünü unutalı,
    uzun zaman oluyor

kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı?
    yaptığıyla söylediği nedense farklı
    mazlumun ahı aheste alınır
    bırakın kazandım zannetsin zavallı

söz: gökhan şahin
    beste: emrah karaduman
    düzenleme: emrah karaduman
  • günlerdir beynimde çınlayan, dilime dolanan atarlı giderli şarkı.. emrah karaduman'ı görsem tanımam ama severim, başarılı çocuk!
  • 0:48'deki "kulağımda sayısız cevapsız çınlama" kısmının fena halde "ızgıvapsız çınlama" şeklinde duyulduğu şarkı.

düzenlemesi, altyapısı çok iyi yalnız. insanın diline dolanıveriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=gcgpedcpsos
  • aman yarappilililili. kıpır kıpır olmuş. sabahtan beri dinliyorum.

ilk başta aleyna'nın sesiyle çok fazla oynandığını düşündüm sonra biraz araştırınca meğer fena değilmiş dedim.

sadece klipte fazla gövde göbek görüyoruz çok hoşlanmadım.
  • ilk başta apaçi şarkısı olduğunu düşündüğüm, devamında ise çok sağlam altyapısı ile beni hayran bırakan şarkı. emrah karaduman çok iyi bir iş çıkarmış. aleyna tilki de gencecik yaşına rağmen çok başarılı. henüz elbette eksiklikleri olsa da sesi yere göğe sığdırılamayan bir başka genç şarkıcı zara larsson'a 10 basar.
  • nedense cevapsız çınlama dendiği kısımda "ızdırapsız çınlama" olarak algıladığım şarkı. 2:56 da başlayan kısmı tam twerking yapma isteği uyandırıyor. *
  • 156395. kez dinlediğim şarkı.

yerim.
  • sadece "aheste aheste" kısmı hatrına 1.698.989.654'üncü kez dinlediğim şarkı.
  • beş para etmez ucuz pop şarkılarından yalnızca biri.