şükela:  tümü | bugün
 • türklük , islam , masonluk gibi çeşitli konularda pek çok eseri olan bir istanbul çocuğu , pek çokkez hapse girmiştir , ortadoğu'nun hitleri de denmektedir kendisine , kafatasçı olduğu bile söylenmiştir.
 • macar asillidir. dedeleri 1849 'da macar isyanini kaybedince osmanliya siginip müslüman olmustur. cok kültürlü ve üst seviyelere varmis bir aile agacina sahiptir. aile de ikincil isim olarak nedense hep rifat ismi kullanilmistir. ayrica türk sinamasinda en cok senaryo yazan bülent oranin babasidir.

  (bkz: ali fuat cebesoy)
  (bkz: ali rifat çağatay)
  (bkz: ali cafer çağatay)
  (bkz: serdar rifat kırkoğlu)

  (bkz: mersinli cemal pasa)
  (bkz: rifat bali)
 • cevat rifat atilhan'in 74 eserinden bir kismi

  1 - ey türk! düşmanını tanı!
  2 - islamı saran tehlike ve siyonizim
  3 - iğneli fıçı-tarih boyunca yahudi mezalimi-
  4 - masonluk nedir? tarihte ve günümüzde masonluk
  5 - türk oğlu! düşmanını tanı!
  6 - bütün açıklığıyla inönü savaşları ve gerçek kahramanlar
  7 - menemen hadisesinin iç yüzü
  8 - sultan abdulhamid han ve ittihatı terakkicilerin cinayetleri
  9 - yahudiler dünyayı nasıl istila ediyorlar?
  10 - medeniyetin batışı
  11 - siyonizm ve protokolları
  12 - tarih boyunca islam hakimiyeti ve uğradığı suikastlar -online-
  13 - gizli devlet ve fesat programı
  14 - tarihte ve günümüzde masonluk
  15 - islam ve beni israil
  16 - dünya istilacıları
  17 - çağ açan hükümdar fatih
  18 - 31 mart faciası -online-
  19 - türk! işte düşmanın
  20 - musa dağı -online-
  21 - suzi libermanın hatıra defteri -online-
  22 - filistin cephesinde yahudi casusları
  23 - farmasonluk nedir?
  24 - sina cephesinde yahudi casusları
  25 - dünya ihtilalcileri israil
  26 - farmasonluk insanlığın kanseri
  27 - farmasonlar islamiyeti ve türklüğü yıkmak için nasıl çalıştılar
  28 - istiklal harbinde sarıklı kahramanlar

  (bkz: musa dagi)
  (bkz: suzy liberman)
 • bir dönem edirne'de öğretmenlik yaptığı, yöredeki müslüman halkı kışkırtarak yüzyıllardır birlikte yaşadıkları yahudilerle alış-veriş yapmamalarını, çocuklarını onlarla aynı okulda okutmamalarını, komşuluk etmemelerini talep ettiği rivayet olunan ademoğlu.

  kimilerince bizzat orada bulunarak, kimilerince de çıkardığı ırkçı dergilerle neden olduğu iddia edilen olayların devamı için, (bkz: 1934 trakya olayları).
 • islam demokrat partisi isimli partinin kurucusu. ağustos 1951'de kurulan parti 3 mart 1952'de cemiyetler kanununun 9. maddesine aykırı olduğu gerekçesi ile * mahkeme kararıyla kapatıldı.
 • samih rıfat'ın karde$idir.

  eski bir general olarak hitler ve mussolini fa$izminden etkilenmi$ ve bu etkiyi yahudi dü$manlığına dönü$türerek sağın ana temalarından birinin $ekillenmesini sağlamı$tır.

  (boğazdaki a$iret, mahmut çetin)
 • almanlar yenilince, almancılıktan amerikancılığa terfi etti.

  hitler'in ölümünden sadece 2 ay sonra, amerikan'ın politikasına uygun bir programı olan, milli kalkınma partisi'ni kurdu. yanında nuri demirağ, hüseyin avni ulaş vardı. hitler'in mağlubiyeti ve almanya'nın stratejisini amerika'nın devralmasından sonra, kendisi gibi almancı-islamcı olup amerikancılığa yatay geçiş yapan said-i kürdi'ye övgüler düzmeye başladı. aldığı görevin icabı gereği de atatürk karşıtı oluvermişti.

  bakın ne diyor rifat efendi:

  "..nur'u, birçok müzlim vicdanları aydınlatmış; kudreti, birçok zayıf imanlı insanlara cesaret vermiş, dehası, birçok nasipsiz insanların ruhuna ilham serpmiş olan bu büyük adam, hiç şübhe yoktur ki, said nur hazretleridir.

  dehası ve celadeti kadar imanı da kuvvetli olan bu muhterem insan; 25 yıllık istibdad ve zulme gözlerini kırpmadan göğüs geren ve onun korkunç işkence adaletsizliğine imandan doğan bir cüretle karşı koyan tek şahıstır.

  bütün müslüman dünyası, bu kutbun cazibesinden kendisini kurtaramamıştır. türkiye'nin ıssız ve tenha bir köşesinden doğan bu nur, ziyasını pakistan'lara, endonezya'lara kadar yaymış ve kendisiyle beraber milletimizin de şan ve şerefine haleler eklemiştir..."

  bugün nasıl başka hocaefendilere aynı tür övgüler diziliyorsa, daha önce de amerika ve amerikan kuklaları kendilerine yardımcı olacak kişilere aynı tür övgüleri düzmekten geri durmuyorlardı.

  maksat aynı, dini ve dincileri amerikan çıkarları için örgütlemek.

  ****
  kaynak:

  türkiye'nin siyasi intiharı yeni osmanlı tuzağı
 • türkiye süperpragmatizminin bayrak direklerinden. naziyle nazi şehitle şehit gaziyle gazi.
 • 31 mart vak'ası ile ilgili yazdığı eserle, kendisini kaynak alan pek çok tarihçi ve akademisyeni yanıltan, ters köşeye yatıran insandır. kitabında, ayaklanma sırasında ittihatçı hüseyin cahit zannıyla öldürülen kişinin ismini emir şekib arslan olarak yazmıştır. halbuki öldürülen kişi emir şekib arslan değil, onun amcazâdesi, lazkiye meb'usu muhammed arslan'dır. vak'a üzerine birinci elden yazılmış bir eser olduğu için, insanlar bilgiyi kontrol etmemiş, şartsız kabullenmiştir. buna anlı şanlı tarihçilerimiz de dahildir. konuyla ilgili teferruatlı bilgi için bkz. http://tsorian.blogspot.com/…emir-sekib-arslan.html