şükela:  tümü | bugün
3200 entry daha
  • bendenizde asmr etkisi yaratan kişi. uyku sıkıntısı çekersem eğer açıyorum bir cevheri videosu, dalıyorum uykuya.
  • demokratik ülkelerde tek videosu hükümet düşürmeye yetecekken, ileri demokrasi ürünü olan ülkelerde gazeticelerin 3 aylık araştırma sonunda evinin tespiti sağlanır.

tarihe şerh düşüyor. söyledikleri araştırılmalıdır. araştırma neticesinde işin ucu buradaki trollere kadar uzanacagi bilindiğinden comarlar gün aşırı başlık altını pislikleriyle kirletiyorlar.
  • bu fetöcünün iddialarına cevap verebilen kimse çıkmadı hala.

belki de gerçekten fetöcü bir köpektir. öyle bile olsa görünüşe göre doğruları söyleyen bir köpek olmalı. yoksa kesin yanıt verilirdi.
  • (bkz: #143297333)

bizlere `2022 istanbul'unun avrupa'nın kokain tezgahına dönüştüğünü anlattığı videosunu bu gün yayınlamıştır.gazetecilerin`* bu tezgahın peşine düşmeleri, netflix'in ise bir an evvel bunun dizisini çekmesini temenni eder ve iyi okumalar dilerim.
  • tam bir sayko..

yaklaşık 30 dakikalık videolarda genelde hiç montajlama yapmadan yekpare şekilde konuşuyor. hiç bir nota bakmıyor, bir yerden okumuyor. cümleleri kesecek ııııı, eeee gibi nidaları yok. dümdüz duraksamadan konuşuyor herif. video çekeceği konuları gece gündüz çalıştığını ve kafayı bunlarla bozduğunu düşünüyorum. başka türlü bu seviyeye ulaşılmaz. anlattıkları doğru mudur yanlış mıdır bilemem ama sınıfın inek öğrencisi gibi yemeden içmeden olay örgülerine çalıştığı çok belli.
  • doğruları konuşuyor olması onun fetocu bir o.ç olduğu gerçeğini değiştirmez. hakkında konuştukların şerefsiz de sen çok mu namusluydun demezler mi adama eyyyy keltoş cevheri
hesabın var mı? giriş yap