şükela:  tümü | bugün
  • buzlu kolayı pipetsiz içemeyen yazar(mış). hoşgelmiş.
  • aklı başında, ne istediğini bilen yazar.
  • manyaklığın en güzel ama en uç noktalarından birinde olan yazar.
    muhtemel meslektaşım.
    benzetmeleriyle ünlü.
  • tek manyagi'nin kendim olduğunu düşünürken, geçen haftanın en dikkat çeken entry'lerinde keşfettiğim adaşım.
  • çok sıkıcı olduğum bir gün (bkz: #24778917) şöyle bir entry gördüm. nasıl hoşuma gitti nasıl güldüm hiç unutulacak gibi değil. hemen mesaj attım. öyle keyiflendim ki ne ankara'nın sıcağı ne benim sıkıcılığım kaldı. sonra dedim ben okumayım sadece bunu; facebook twitter her yerde paylaştım. dönüp dönüp bir daha okuyorum. hatta bir ara cevirimanyagi bana abartma dedi. ben de kendimden emin sesle ve trt spikeri vurgusu ile " ben abartmayı seviyorum." dedim.
    sonra ertesi gün oldu bu defa kıskanmaya başladım, neden ben yazmadım? falan gibisine. sonra bir baktım benim abarttığımı düşünülen entry en beğenilen entry'lere girmiş. nasıl sevindim nasıl sevindim. sanki kendim yazmış gibi. sonra bir de yazarlıktan çaylaklığa geçiş yaptığımdan nick altına yazamıyorum diye şiştim. ve bugün geldi işte o an..

şimdi gidip çayla ekmeğimi yiyeceğim:)
  • futbolu en iyi bilenlerden.
  • şu mide bulandırıcı entryi girmiş sözlük hesabı. kullanan kişi boğaziçi'nde doktora yaptığını ve "bizim aksimize" vatanperver ve her şeyin çok farkında birisi olduğunu söylüyordu debe'ye giren entrysinde. "hümanizm filan bırahın o işleri genşler. kürtçülük aydınlık filan bunlar başka şeyler" diyerek sözlüğün en lümpen kesimine hitap etti, favları kaptı. tıpkı "ankara bombacısının heykelini dikeceğiz" diyerek binlerce fav alan proje hesabı gibi.

evet, böyle tipleri debe'ye taşıyor ve yazdıkları saçma sapan şeyleri herkesin görmesi yönünde bir tercih belirtiyorsunuz. yalan olmasın, arada ufkumuzu iki katına çıkaran şeyleri filan da favlıyor böylece genel kültür depolaması yapıyorsunuz, evet. tebrikler.
  • sapık bir arkadaş.
  • sağlam yazarlardandır.
  • enayinin tekiydi, siktir edilmesi iyi olmuş. böyle boş beleş hıyarların nefes alması bile israf.