şükela:  tümü | bugün
  • buzlu kolayı pipetsiz içemeyen yazar(mış). hoşgelmiş.
  • aklı başında, ne istediğini bilen yazar.
  • manyaklığın en güzel ama en uç noktalarından birinde olan yazar.
    muhtemel meslektaşım.
    benzetmeleriyle ünlü.
  • tek manyagi'nin kendim olduğunu düşünürken, geçen haftanın en dikkat çeken entry'lerinde keşfettiğim adaşım.
  • çok sıkıcı olduğum bir gün (bkz: #24778917) şöyle bir entry gördüm. nasıl hoşuma gitti nasıl güldüm hiç unutulacak gibi değil. hemen mesaj attım. öyle keyiflendim ki ne ankara'nın sıcağı ne benim sıkıcılığım kaldı. sonra dedim ben okumayım sadece bunu; facebook twitter her yerde paylaştım. dönüp dönüp bir daha okuyorum. hatta bir ara cevirimanyagi bana abartma dedi. ben de kendimden emin sesle ve trt spikeri vurgusu ile " ben abartmayı seviyorum." dedim.
    sonra ertesi gün oldu bu defa kıskanmaya başladım, neden ben yazmadım? falan gibisine. sonra bir baktım benim abarttığımı düşünülen entry en beğenilen entry'lere girmiş. nasıl sevindim nasıl sevindim. sanki kendim yazmış gibi. sonra bir de yazarlıktan çaylaklığa geçiş yaptığımdan nick altına yazamıyorum diye şiştim. ve bugün geldi işte o an..

şimdi gidip çayla ekmeğimi yiyeceğim:)
  • futbolu en iyi bilenlerden.
  • paracıklarını sayan fenerli.
  • tanımam etmem nickini de yeni duydum ama sözlükten yazar uçurulmasına ben karşıyım arkadaş. bir kere başlıkları engelle getirdin, engelle zaten vardı, gg diye bir şey de var. ki sen gg diye entry silmesen millet artık egm'ye, bimer'e, cimer'e yazar şikayet ediyor. bu da sözlüğün devletin kolluk birimlerince incelenmesi ve takip edilmesi demek. bu veriler ışığında kendini zor durumda bırakacak entry giren varsa ip adresini ver kenara çekil yazarın kendisi uğraşsın legal olmayan entry yazdığı için. sene olmuş 2017 yazar uçurmak ne amk. hayreti mucip.
  • tam bir serefsizdir. karaktersiz ibine kılıklı.yks sonuclari aciklanmis diye panik yaptirdi az önce. milletin duygulari ile oynuyor , boşa panik yaptik.
    edit:serefsiz silmiş şimdi yazdığını.
  • (bkz: #81227228)

hasıl olan ilgi ihtiyacını, çöp başlıklar açmak suretiyle tatmin eden asosyal troll.