şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk televizyonlarında şu andaki en önemli program olmasını geçtim, türkiye'de en önemli oluşumlardan biridir.
  çevre kirliliklerine önem çeken sivil toplum kuruluşları elbette çok önemli işler yapıyor ancak hiçbiri cnn türk'te güven islamoğlu'nun sunduğu program kadar etkili değil.
  güzel ülkemizin bozulmasına, kirletilmesine sebep olanlar bu program sayesinde ortaya çıkıyor.
  böylelikle diğer kuruluşlar da kendilerinin bu şekilde afişe edilmesinden çekindikleri için gerekli düzenlemeleri yapabiliyor.
  sadece endüstriyel atıklarla değil, insani duyarsızlıklardan kaynaklanan çevre kirliliklerine de dikkat çekilerek gerekli bilincin oluşmasında büyük rol oynuyor bu program.
  umarım boktan işlerle dolu diğer kanallara da örnek olur.

  çevremizi temiz tutma bilinci bir avrupa ülkesindeki gibi gelişmiş değil ülkemizde. sokaklar, caddeler parklar yani dışarısı kirletebileceğimiz bir alan olarak görülüyor.
  işte bu bilincin değişmesi ve pırıl pırıl bir çevre için başımıza gelmiş en güzel şey bu program. umarım yayın süresi uzar. ya da en azından zaten kısacık olan program 2-3 saatte bir yayınlanabilir.
  yoksa doğu anadolu'daki güzelim bir ırmağa boşaltılan kimyasal atıklardan kimin nasıl haberi olacak?
 • artık ben de bir çevre dedektifiyim, yere laylon atanı sikerim haha.
  şaka bir yana şekil bir şapka gönderdiler jack wolfskin olanından, ben de havaya girdim işte.
  her ne kadar bu dünyanın düzenini geri dönüştürülemez ölçüde bozduğumuza inansam da; siz yine de yere çöp atanı , kumsallara izmarit basanı vs uyarın. yol kenarlarına çöp atan otobüs firmalarını görüntüye alın ifşa edin itibarlarını zedeleyin. şikayet hatlarına bildirin kurumsal firmaları. boşluk buldunuz mu hemen yapıştırın bir fidan. belki ilerde çoçuğunuzla altında piknik falan yaparsınız fena mı olur. vs vs. benim gözümde çevre için yapılan her şey bütün milli meselelerin önündedir evrenseldir hepimizin ortak menfaatinedir. lütfen seyirci kalmayın.
  tanım: çevre adına sayısız ödülü olan güven islamoğlunun kendisine yakışır, farkındalık artırıcı programı.