• çevresinde hoşlanabileceği biri olmadığı gibi, kendisinden hoşlanan biri de bulunmaz. ot gelir, ot gider. evet evet, benim bu. en iyisi kendimi derslere falan vereyim.

o zaman çay?
  • benim.

çöle düşsem daha çok kadına rastlarım.
  • çevrende hoşlanabileceğin birileri olan bir yere gittiğinde sağda gördüğümüz konulu videodaki "insan bebeğini görmeye çalışan orangutan" gibi oluyorsun.
  • insanların samimiyetsiz davranışlarından, yavşak birer yalancı olmalarından bıkmış ve insanlardan artık kaçar hale gelmiş birine dönüşmüş biri olma ihtimali hayli yüksek olan insandır.
  • işe giderken maksimum 5 dk da hazırlanır.
  • bu insan için yalnızlık birnevi tercih olmuştur belki de. mükemmeli arıyordur. belki de bulamaz mükemmeli. iyi diyebileceği birini bulur.
    ha mutlu olur mu? olabilir de olmayabilir de.
    neyse çok da şey yapmayın. böyle şeyler aradıkça çıkmaz. aramayı unutursunuz. ne kadar zaman geçtiğini farketmezsiniz bulduğunuz zamana kadar. bir anda gelmiş gibi mutlu olursunuz. öyle daha iyi. kafayı yemeyin boşuna.
  • mühendistir.
  • ismail yk'nın hakkında güzel bir tespitte bulunduğu insan.
    (bkz: beni beğeneni ben ben beğenmem)
    (bkz: balta)
    (bkz: zurna)
  • ıssızlığı kaldıramayacak kadar güçsüzse hayatı rol yapmakla geçen insandır
  • kendi küçük güzel hayal dünyasında ne de mutluydu. o zamanlar çevresindeki hoşlanacağı ya da hoşlandığı erkeklerin hiç bitmeyeceğini sanıyordu. ama o hayal dünyasında herşey ve herkes yalandı. sözler, gülüşler, bakışlar, dokunuşlar... sonra paat!! pembe balon patladı. bütün o güzellikler yalancıların kusmuklarına bulandı. herşey anlamını yitirdi, yeni ve çirkin isimler aldılar. yıllar geçtikçe daha da kötüleşti herkes. maneviyat gülünüp alay konusu bir şey haline geldi. insanlar birbirlerini zaten sevmekten vazgeçmişlerdi de, şimdi iyi kötü var olan saygı, nezaket gibi seviyeyi koruyan değerler de yok oluyurdu. bunlar olmadan iyi bir ilişki var olabilir miydi. olmadı tabii. yani onun için olmadı. yalanlar içinde yaşayamazdı. sonunda hayatına ekleyecek, hayatına eklenecek biri olmadı...
hesabın var mı? giriş yap