şükela:  tümü | bugün
  • çevresinde hoşlanabileceği biri olmadığı gibi, kendisinden hoşlanan biri de bulunmaz. ot gelir, ot gider. evet evet, benim bu. en iyisi kendimi derslere falan vereyim.

o zaman çay?
  • benim.

çöle düşsem daha çok kadına rastlarım.
  • insanların samimiyetsiz davranışlarından, yavşak birer yalancı olmalarından bıkmış ve insanlardan artık kaçar hale gelmiş birine dönüşmüş biri olma ihtimali hayli yüksek olan insandır.
  • işe giderken maksimum 5 dk da hazırlanır.
  • bakmayı, akabinde de görmeyi bilmiyordur.
  • işte tam da beni ifade edebilecek kavram bu başlıktır. bence bu benim ezikliğim değildir ya rededildim ya da bana uygun kişiler değildi rededildiklerim de bana uygun olsaydı olurdu yani olacağı varsa olur.
    inanın ki denedim ama denediklerim arasında bana uygun kişiler yoktu. uygun kişiyi bulsam büyük ihtimalle evleneceğim kişi olacak.
  • mühendistir.
  • düşlem kapasitesinin, kaynağını yoksunluktan aldığı düşünülürse; hayal dünyasına olumlu yönde bir etkisi olabilir belki söz konusu eksikliğin.
  • açılın! benim lan bu adamı geldi.

hiç öyle analitik zeka, sosyal geri çekilme, iş yoğunluğu veya kimse beni anlamıyor durumlarına girmeyeceğim.

çevremde benden sonra en gencimiz 60'larında. tüm sohbetlerimiz banka promosyonları ile kaliteli peynir üzerine. normal olarak beni açmıyor bu konular yoksa muhabbet güzel olsa ben de hoşlanırım ne var yani?