şükela:  tümü | bugün
165 entry daha
 • bir yardıma ihtiyacım var suserlar. bu sitede bitcoinin mevcut değerinin üstünde bir satış orderı girdim diyelim. o fiyata ulaşınca satıyor okey. ama ben bu orderdan bri süre sonra vazgeçemiyormuyum. nasıl iptal edeceğim bir türlü bulamadım. çünkü verdiğim emirle hesabımdan coin siliniyor ve herhangi bir ters harekette düşmesi durumunda satış yapamıyorum

  alt iletide arkadaş cevap vermiş. teşekkürlerimle.

  mobil uygulamasını kullanmanın bana göre daha kolay olduğu borsa
 • verilen emirlerin iptali icin, trade sayfasinda soldaki menuden hangi coin icin emir girildiyse ona tiklanmasi gereken site, ornegin emir btc/usd icin verildiyse tam olarak buna tiklanmali, acilan sayfada alt bolumde emirler yer almakta, buradan iptal edilebilir.
 • yüksek fiyatlara sahip. bitcoin şu an 19.000 dolar. binance üzerinde 17.700 dolar. arasında transfer yapıp parayı çeksem kar eder miyim bilmiyorum, komisonları, oranları hesaplamak lazım. muhtemelen kafa kafaya geliyordur.

  kredi kartı hariç pek bir avantaj sunmuyor. kredi kartı ile satın almak zorundayım diyorsanız linkimi kullanın bari, adamları zengin etmeyin, 1-2 kuruş zarar etsinler.
 • borsa olarak uzak durulması gereken site. gerçekten mecbursanız bitcoin satın alın ve başka yere aktarın.

  gbp bazında yapılan bariz bir manipülasyon gördüm ve ortamdan tiksindim.

  öncelikle bu sitede gece 00:00 3:00 arası acayip anormal bir alış satış trafiği yaşandığını belirteyim. bu saatlerde alt coinlere bir haller oluyor. xrp'nin 1,5 dolara çıkıp patladığını da gördü bu gözler.

  ama şu görüntü nefisti: https://i.hizliresim.com/a1mjrq.jpg

  gbp trafiği az olan ortamlarda böyle olabilir dersiniz. ama bir de şuna bakın: https://i.hizliresim.com/9d0rjr.jpg

  aynı vakitlerde dash gbp karşısında aşırı güç kaybetmişken btc fiyatı acayip yüksekti.

  yani bazı kullanıcılar btc ile zec alıp, hayvan gibi fiyata gbp üzerinden sattı. gbp ile dash aldılar ve btc'ye dönüştürüp karlarını katladılar.

  ilk başta araya karışmaya cesaret edemedim açıkçası. girsem mi diye yarım saat hesap yaptım. tam karar vermişken botun su kaynattığı saate girdik. ya da cex yetkilileri anormal trafiği görüp müdahale ettiler.

  başlangıçta 0.4 ethereumla başlayıp 1 döngüde .56'ya çıkardım. botların iflas ettiği saate takıldığım için geceyi .76 zcash ile bitirdim. yoksa gecenin sonuna kadar 0.1 zcash'e kadar rahatça çıkardım bu şekilde.

  aman diyeyim arkadaşlar yatırım tavsiyesi değildir.

  ama şunu bilin:cex shady bir ortamdır.

  kripto paranızı alın ve bittrex, binance, bitfinex gibi büyük ortamlarda değerlendirin.

  pis şişko out.
 • sadece burada fiyatin bu kadar fazla olmasinin basit bi nedeni var. kredi kartiyla herkes para yukleyebiliyor ve onay sureci cok kisa. ben yaptığımda 10 saniyeydi. yani aslinda bakmiyorlar. kimlik kontrolu borsada olmak zorunda bu yuzden sorun cikabilir. onun disinda evet fiyat bu yuzden fazla ve arbitraj uygulanabilir.
 • arkadaşımın hesabında aldığım bir miktar ripple ı kendi hesabıma nasıl göndereceğimi bir türlü bulamadığım borsa.
 • memleketten swift usulü ile buraya para gönderen ve günlerdir paranın hesaba geçmesini bekleyen yurdum insanı yeşillendirsin ki ortak bir çözüm bulalım. paralarımız duman olacak gibi.
 • 3 yıldır kullandığım bitcoin altcoin borsası hiçbir sorun yaşamadım bu ana kadar.
 • yaklaşık bir haftadır hiçbir sorun olmadığı halde kredi kartımı onaylamayan site! zikerler böyle siteyi, işim olmaz... başka bir borsa bulucam kendime...