şükela:  tümü | bugün
  • yakın zamanda olağanüstü bir albüm çıkartacak, kulaklarımızın pasını silecek olan sanatçı. bana candan erçetini hatırlatmıyor değil. ilgiyle bekliyoruz...
  • hoş bir cosplayci hatun. şu sokak röportajındaki mimiklerine ve duruşuna hasta oldum resmen, buradan kendisine beni bulması yönünde çağrıda bulunuyorum. :) gerçi kendisi şu an diablo'ya daldığından dünyadan kendisini soyutlamıştır da hani olur da buralara bakarsa diye bir ümit.
  • diablo iii cosplay'i olduktan sonra hiç cosplay görmemiş bir ülke olduğumuz için kısmeti açıldı bu hanımın. hee farkeder mi? etmez. bana ulaş ceyda.
  • insanlara "görmediklerini göstermek için demon hunter" seçmiş. ben paladin'i seçiyodum hem büyüsü hem yakın dövüşü var diye, millet egosantrik ve sosyolojik açılarla karakter seçiyormuş. neyse bana ulaşma ceyda
  • dört yıl önce tanışmış olduğum ve doğum günümde gelerek jest yapmış olan tatlı insan. izmir'e geldiği iki seferi de kaçırmama rağmen inanıyorum ki bir gün görebileceğim. cosplayleri güzeldir ve kızıl saçın en çok yakıştığı hatunlardandır.
  • yakın zamanda düğününe gidip göbek atacağım arkadaşım. tıpkı kendisi gibi bir yordle'la evlenmek üzere. çift olarak dünyayı ele geçirmelerinden korkmuyor değilim.
  • düğünlerinde, gelinle damat konukların arasından geçerken pirinç, gül yaprağı vs yerine d4 - d20 arası zar atmayı düşündüğüm arkadaşım. marjinallikse biz de marjinaliz lan!
  • düğünü için cosplay partisi düzenleyen insan. sorun çıkmazsa cüppem ve asamla orada olacağım!
  • yakın zamanda düğünü olacak güzide insan. kızıl saçlı, beyaz tenli ve "cosplay-gamers" olayları ile yakından ilgilenen bir hatun olduğundan; kendisini kapan kişinin şanslı olduğunu düşünmemek elde değil. umarım tüm bunlara başarılı bir şekilde devam eder.
  • düğününde konukların arasında şu şekilde muhabbetlerin geçme ihtimali olan arkadaşım.

- kız gördün mü? damadın annesi geline rivendell işi evenstar taktı.
    + eee, kızın babası da damada çift şu verilmiş elven blade verdi ama.

- damat için de biraz dark sidelık varmış diyorlar.
    + aman kız light side da ne oluyor sanki? hem ne olmuş dark side ise? benim dark side arkadaşlarım da var, bir çok light side adamdan daha adamlar.

- kanka şu kız tarafındaki twilek hatun kim?
    + ne yapacaksın oğlum? köle mi lazım? ahahaha.
    - dur kanka dur. kana alkol girişini yapalım hele bir, sonra bakarız.