• radikalin dış haberler editörü. gazetenin bugünkü sayısında tersine dünya adlı bir köşeye de yazmaya başlamıştır. ilk izlenim olmlu.
  • stajyerken eleştirilerine çok fazla maruz kaldığım, hiperaktif bir o kadar da eğlenceli kişilik
  • yazmak için bir saatimi harcadığım ve birkaç ay önce attığım bir maili (telefonda eline geçtiğini söylemesine rağmen) zaman bulamadığı için cevaplamayan, akabinde attığım diğer bir maili ise işlerinin yoğunluğu yüzünden okumayan dış haberler şefi.
  • çoğu gazetenin dış haberler sayfalarında yer alamayacak bazı güzel ve ince ayrıntıları aktaran, okuması keyifli yazılara imza atan köşe erbabı... misal, rusya'yı bu sene uefa'da temsil edecek olan terek grozni takımının hikayesinden kaç kişi bahseder ki..
  • yerinde teshisleriyle takip edilesi kose yazari.
  • hugo chavez ve farc sempatizani radikal dis haberler yazari. farc'in uyusturucu kacakciligi yaptigini ve insan kacirip esir tuttugunu inkar etmiyor.
  • hep okur severdim. bugün izledim daha çok sevdim.
  • filistin olaylarının çok güzel bir özet-analizini yapmıştır. yüreğiyle yazar.

http://www.radikal.com.tr/…3.01.2009&categoryid=100
  • son zamanlarda sık sık tv ekranlarında görünen, radikal in dış haberler müdürü ve aynı gazetenin köşe yazarlarından. arada isabetli tespitleri bulunmakla birlikte, özellikle "isyanı romantize etmenin dayanılmaz hafifliği " başlığı altında atina'daki gençlerin ayaklanmaları konusunda ettiği laflar, nuray mert kıvamına geldiği izlenimi yaratmıştır. yine de nezleli hoş bir sesi, uma thurmanı andıran bir yüzü vardır. ama yalnızca andıran.
  • ntv sade vatandasta, genc bir bayan gorunumu ve sarimsi saclari ile dis politika konusan gazeteci olarak boy gostermistir. * *
    kazak giymek simdilik tek eksigi. sade konusmasi kendisine daha cok sey katacak.
hesabın var mı? giriş yap