• şu hayatta kimseye çirkin diyecek kadar kötü olmayın amk, kendi halinde takılan bir kadın. kime ne zararı var da bu kadar kin ve nefret topluyor, ayıp.
  • sosyal medyada saatlerce kurgulandıktan sonra çekilip montajlanan kurgu videolar için "abi kadın çok rahat, çok hazır cevap, çok esprili yea" diyen yarım akıllıları görmemizi sağlayan kadın kişisi.

evet canım ya; kadın çok hazır cevap, her hazır cevaplığında da kamera kayıtta oluyor tesadüfen. lan sosyal medyada her gördüğünüze atlayacak kadar mal olmayın..
  • kendi halinde takılan, egosu olmayan, "ben ünlüyüm ulan her kapı bana açılacak" diye düşünmeyen şu insana paragraflarca hakaret döşemek için sağlam bir akıl yoksunluğu yaşanması lazım.

eleştirilere bak anasını satayım, yok dişlerini öne çıkartıyormuş da yok bir tane dolu lafı yokmuş da. herkes senin filozof ihtiyacını karşılamak zorunda mı pezevenk?

kimseye zararı olmayan, hatta hayvanlara yararı olan, oyuncu.
  • bir hikayesinde bir takipçisi "abla tam güzel olacakmışsın da güncellemen yarım kalmış gibi" demişti, o da paylaşmıştı. dolayısıyla burada yazılanlar umru olmayacaktır. özgüven güzel şey yani.
    ayrıca burası cancıklarla dolmuş.
  • oğlum durduk yere ceyda kasabalı'ya çirkin itici dünyanın en antipatik insanı diye entry girmek ruh hastalığının hangi seviyesi amk ?
  • az buçuk videolarını izlediysem, hayatı ciddiye almadığını dolayısıyla buradaki dallamalari sallamayacak kadar rahat karakterli bir insan olduğunu anladığım ünlü kişisi.

edit: sözlükte baya seveni varmış, sözlük yönetimi neden böyle reytingli sevilen kişileri etkinliğe cagirmiyor da nerde boş beleş tiplemeler varsa buraya getiriyor?

bence acilen soru/cevap etkinliği düzenlenmeli.

edit: burayı okuyorsan ceyda'cım 2 küçük kızım var ve sana bayılıyorlar bilmeni isterim. hatta evde kelime oyunlu espiriler yapıyorlar senin yüzünden inan bıktım. hatta sabahın 7'sinde senin ve kocanın youtube videolarınızla uyanmaktan da bıktım :)
  • saçma olduğu kadar pratik zeka ürünü espirilerine bayılıyorum. hayat dolu, güler yüzlü, neşeli bir insan. eşi fırat albayram ile noluya ya isimli bir youtube kanalları var.
  • ceyda kasabalı kim amk dedikten sonra google'dan arattım, ara sıra karşıma eşiyle videoları çıkan kadın çıktı. ne istediniz ulan kadından? ara sıra izlerim gayet eğlenceli bir kadın kendisi. en son ebrar karakurt ile olan talk show tarzı videolarını izlemiştim, baya eğlenceliydi. gayet sempatik bir kadın,ayrıca güzel.
  • kafasına göre takılıyor. kahkahalarla gülüyor. o gülünce ben de gülüyorum.
hesabın var mı? giriş yap