şükela:  tümü | bugün
  • katıldığı lise müzik yarışmalarından beri takip ettiğim, şuan o ses türkiye'de yarışan sesi güzel, kendisi güzel insan. soyadı ısrarla temizer, temizler gibi şekillerle yanlış yazılmaktadır. umarım yarışmanın birincisi olur, olmasa da bir şekilde parlar.
  • şu an izliyorum tv8'de o ses türkiye'de en sevdiğim "yakarış şarkısı" i will always love you şarkısını seslendiren hatun. ses harika kendisi de çok güzel.**
  • normal şartlar altında bu sezon finale kalması gereken dört isimden biri ***
    ancak millet televizyonda sanat yerine show ve eğlence istediğinden onların yerine finalde anıl-zeo-elnur yarışacak malesef.

edit: osman vahit diye bir adam daha varmış, hakkını yemeyelim o da finali hak ediyor.
  • katıldığı o ses türkiye de kendini izleyen 4 ünlü jürinin bile hayran hayran dinlediği bir sestir. başarılı olucağına eminim. olmalıdır.
  • youtube'da her seslendirdiği şarkıyı en az yirmi defa dinlediğim, artık yeni şarkılar seslendirmesini dilediğim narin ses.

sesi çok güzel olduğu gibi, inişleri çıkışları ve vuruşları da muazzamdır.

müzik terminolojisinden anlamam. ne nedir bilmem. tek bildiğim gece ders çalışırken bu kızı dinleyip, sabah kalkınca bu kızı dinlemem.

burayı okuyorsan senden bir ricam var ceyda kardeşim. seslendirmeni rica ettiğim bi iki şarkı var.

yıldız tilbe dayan yüreğim.
    yok okumam diyorsan da ne okursan oku, senin sesinden ne olsa dinlenir. ama oku yani bişeyler. hergün ayni şarkıları onlarca defa dinlemekten iq kaybına uğradık :)

edit : ceyda kardeşim canlı müzik yaptığın bir mekan varsa lütfen youtube hesabından bildir. iki elimiz kanda olsa geleceğiz :)
  • youtube hesabından aralıklarla amatör kayıtlarını paylaşan şarkıcı.umarım piyasaya atıldıktan sonra bu samimi kayıtlardan vazgeçmez.bazen beraber müzik dinlerken konuşuruz..babam hep anlatır şu şarkıcı ben şu yaşımdayken çıktı, bu şarkıcı ilk çıktığında saçları uzundu, magazinde çok gündem oldu diye.
    19-20'li yaşların da farkedilmeyen güzelliklerinden biri bu.belki 20-30 sene sonrasının efsanelerini, sıradan bi geceyi en güzele benzetmek için gideceğimiz konserleri sabırsızlıkla bekliyor ve bu konserlerin başrollerinin doğuşuna şahitlik ediyoruz.üstelik bu başroller bizle yaşıt.bu bağlamda aynı hayat kendini kimlere kimlere farklı sunmuş da, kimlere neler vermiş nerelere getirmiş, nerelere getirecek düşünmeden edemiyoruz.

ceyda ve şeyda tezemir, iki ikiz kardeş.aynı zamanda tan taşçı ve merve özbeyin de vokalleriymiş.erdem kınay aranjörlüğünde bi piyasa şarkısı çıkarmışlar.ulan diyorum bu ses sadece bu şarkıyla kulağımıza gelmiş olamaz, gelmemeli.

ve biraz kurcalayınca yanılmıyor olduğumu anladım.ceyda tezemir çok güzel söylemiş şu yıldız tilbe şarkısını.yorumlarda da öyle yazmışlar, yüzü de sesinin güzelliği yanında konuşulmayacak kadar güzel, sesi çok doğal ve bize olduğu gibi sunuyor.çok sevdim.

ve belki bu entry diğer sanatçılarda olduğu gibi yıllar sonra girilmiş olacak sayfalarca entrylerin ilkleri.

eğer burayı okuyorsa bi şarkı isteği de ben yapmak isterim.gülşeni de çok çok ayrı severim, gülşen şarkıları sesine çok yakışıyor.

gülşen-tutuldu

edit:imla