şükela:  tümü | bugün
 • ekonomi bolumunu ayni sinifta beraber bitirdigimiz seker insan. kendisinin ogretim gorevlisi olarak okula dondugunu ogrenince bogazici'nin geleceginin emin ellerde oldugunu hissetmek de ayri bir guzellik.
 • dersleri acayip zevklidir ama sınavları için soylenebilcek tek şey var, "kaç yıllık pornocuyum böyle sikiş görmedim."
 • bu dönem boğaziçi üniversitesi'nde ec 205 dersini vermektedir. dersini seçmeli olarak aldım. söylenenin aksine mükemmel bir hocadır, adamdır. dersine gidilip, not tutulması halinde dersi rahat geçilebilir.

  ders çalışmaktan bihaber işletme öğrencileri ve bir grup iktisat öğrencisi ceyhun hoca hakkında kötü şeyler söyleyebilir. aldınız mesajı.
 • şu sıralar paso yüksek lisans dersi veren, nev-i şahsına munhasır bir hocamızdır. demedin demeyin, bu adamda sağlam nobel potansiyeli var, bir 10 sene iyi kastırsa, deli gibi makale yazsa, olur mu olur. bir de, ileride eline düşüp de sözlük'te 'nasıldır bu hoca' diye fellik fellik aranan kardeşim: kaçışın yok, acıtacak.
 • inanılmaz çalışkan ve düzenli bir hoca olup, doktorasını umut hoca* ile birlikte university of minnesota'dan almıştır. boğaziçi ekonomi bölümünün akademik anlamda en üretken hocalarından biri olmayı başarmış olan bu adam henüz 31 yaşındadır. uzun vadede trükiye'de gurur duyulacak bir akademisyen olacağı kesin gibidir. kendisi hakkında ayrıca, ben bu neoklasik iktisadı yerlebir edicem arkadaş diyerek gittiği doktoradan, mainstream'in kölesi olarak döndüğüne dair dedikodular mevcuttur (bkz: swh)
 • kral adamdir da bir de kendisine zorla kitledikleri kitle derslerinin disinda undergrad dersi acsa cok sevinecegim. onu da anliyorum adam sikiliyor resmen undergrad derslerinde ama yine de olsun.
 • oldukça kaliteli, zeki ve iyi insan. çok çalışkan biri olduğu ortadadır ve bu yüzden de sizden biraz çaba bekler ki bunun niye abartıldığını anlamıyorum. oldukça iyi niyetlidir, dönemin ortasında "hadi şimdi sohbet edelim, benim zamanımda da hocalar keşke bizimle sohbet etseydi" diyen, samimi samimi sohbet edendir.

  eski dönemlere değiştiği söyleniyor, sınavlarında birer soru hariç kitaba bağlı kalacağını söylemiş, o bir sorunun ise onun lüksü olduğunu belirtmiş, o kadar da olsun demiştir.* oldukça ince ve düşünceli bir adamdır, eleştiriye de açıktır. her yönüyle oldukça iyi ve donanımlı bir adamdır. #33086435 numaralı entry de belirtilenlere de imzamı atarım.
 • the red vineyard kardeşimize katılıyorum, mezun olmadan şöyle kitle olmayan güzel bir macro dersini alabilsek ne iyi olurdu. ama şimdi zamanı yoktur, daha yeni baba oldu.

  tuhaf ama kendisine junior erzan dendiğini duydum geçenlerde.
 • (bkz: wonderkid)