• late night with superman programını sunan güzel insan.
  • radyo d deki programı hayırlı olsun dediğim dj. severek dinliyoruz superman!
  • ekşi sözlükte adına sadece 4 entry girilmiş diye ağlayan süperman (bende 2 gözüküyor) şaka bir yana 30 haziran gece yarısı yayına 7 dk geç başlamış 3 dk erken kapamıştır bence maaşından kesilmeli

not: o son telefonu yayına alacaktın babacan.
  • bu gece, yani 28’i 29’a bağlayan bu ocak ayı gecesinde, samimiyetin hakkını vermiş ve bence efsane program çıkartmıştır (bkz: mazhar furkan torun) ile birlikte..

hatta mft sayesinde de diyebilirim..bir adam kendi alanında bu kadar net eleştirileri, fikirleri dile getirebiliyorken dinleyici mutlu olur ceyhun erhan..hiç öfleyip pöfleme çünkü yorum yazan kişi, derdini kısaca anlatması gerektiğini düşündüğü halde anlatamıyorsa, makale yazsa da olmaz o iş..anca lafı evirir çevirir, bunaltır..
    he, ben kimim.? bir dinleyici aka sessiz çoğunluk..buraya yazdım, hiç unutma diye; mft’nin ağzından çıkan her kelimeye imzasını atacak kişilerdir o çoğunluk..
  • (bkz: kent fm)'de (bkz: levent erim)'in yancısıdır.

yancı dediğime bakmayın komiktir, iyidir, tavsiye edilendir.

akşamları da superman'dir.
  • dün gece beni kendimden geçirmek üzereyken bir anda günaydın konseptine geçerek beni kendime getirmiştir. sesi bana çok davudi geliyor bu nedenle söylediklerini kayıtsız şartsız yapmaya hazır bir halde radyo başında dinliyor oluyorum genelde. bir gün umarım kötü bir şey yapın diye talimat gelmez kendisinden*.
  • sayesinde her hafta playlistime en az bir yeni sarki ekledigim radyo yayincisibsuperman. buralari okurmus megerse selamlar olsun kendisine
  • kent fm de haftanın 3 günü program yapan insan. dinlendirici bir program. yalnızken güzel gidiyor...
hesabın var mı? giriş yap