1. yakın bir zamanda türkiye birinci liginde oynama ihtimali bulunan futbolcu. bildiğim kadarıyla konyaspor ve beşiktaş kendisiyle ilgilenmektedir.
  2. 25 aralık 1987 doğumlu olup 1.92 boyundadır. trabzonspor'un gelecek sezon için kadrosuna kattığı dile getirilmektedir.
  3. trabzonspor'la 3+1 yıl (artı 1'inizi sevsinler) sözleşme imzalamış. bu vesileyle öğrendim ki, bu gencimiz futbola bayern munich altyapısında başlamış ve 8 sene orada pişmiş. ama tabi bunca sene orada durduktan, geliştikten sonra ne halt yemeye pat diye 3. lige unterhaching'e gitmiş ona kafam basmadı. her neyse, güzel transfer. trabzonspor'un kaotik denizinde boğulmaması dileğiyle...
  4. trabzonspor'un dun (13 subat 2008) renklerine bagladigi gurbetci futbola forvet olarak baslamis 192'lik defans oyuncusu.
  5. bu sezon şu ana kadar oynadığı 13 maçın 12'sine sonradan girmiş ki, gayet ilginç bir istatistik. diğer maça da yanlışlıkla ilk 11'de başladı herhalde.
  6. 24 mayıs 2009 eskişehirspor trabzonspor maçında birbirinden güzel iki gol atmış, alışık olmadığı sağ kanatta(basbayağı yattara'nın yerinde) gayet iyi oynamış(gerçek mevkisi stoper-önlibero olan bir adamdan söz ediyoruz) trabzonsporlu genç futbolcu.

    haftalardır kenarda oturan bir genç oyuncunun sürpriz bir şekilde oynatılıp da böyle oynaması pek fazla görülen bir şey olmasa gerek.