şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadın dediğinin karanlıkta hepsi aynı başlıklı bir makalesi yoktur, boşuna aramayın. biliyorum ben de öyle birşeyler yazdı gibi hatırlıyordum ama yokmuş yok, ben kontrol ettim.
 • abi senin kafaya gore senin penisi de aldirmak lazim, memeye boyle bakabiliyorsan, penisin tek islevini de unutmussun sen. iseme kismi icin damara, kasa falan gerek yok, penisin kic deliginden bir farki yok memenin kuyruk yagindan farki olmamasi gibi.

  --- spoiler ---

  memenin üzerinden deriyi kaldırdığınızda geriye kalanın direkt olarak kuyruk yağı olduğunu düşünebilirsiniz. erkeklerin delirdiği şey bildiğin kuyruk yağıdır.

  --- spoiler ---
 • eski komşumdur, kendisiyle aylarca fotoğraf üzerine bir projede çalıştık. toplantılara gelmesini dört gözle beklerdim, çünkü espri yaparak veya yanlış gördüğünü iğneleyerek, bu toplantılarda ki kasvetli havaları dağıtırdı. bugün söyledikleride eminim panel esnasında komik olan fakat cımbızlandığında tuhaf görünebilen bir sözdür. kendisi çok başarılı bir doktordur.

  meme kanserinde doğru bilinen yanlışlar : http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…ew.aspx?id=5355508
  türk doktorların başarısı : http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…w.aspx?id=13509804

  edit:

  dha'ya bugün o sözlerle ilgili röportaj vermiştir, buyrun :
  http://webtv.hurriyet.com.tr/…n-doktor-konustu.aspx
 • kişiliği, birikimi, yaptıkları ve yapacaklarına dair zerrece fikri olmayanlara malzeme olmuş doktor.

  ama allah için günümüz "muhabirlik" anlayışına al da dercesine bir pas çıkarmış, pası alan muhabir, editör ve nihayet sözlük tayfası da golü atmıştır.

  golün hangi kaleye girdiğini siz sayın okurlara bırakıyorum.
 • memeye yeni yaklaşımlar isimli bir panele de katılması gereken doktor.
 • demek istedikleri çarpıtılan bursa'nın en önemli hekimlerinden biridir, hastaya yaklaşımı, moral ve desteği, bilgisi, tecrübesiyle konuşulmamışken böyle bi cümlesinin lastik gibi istenilen taraflara çekilmesi haksızlıktır.
 • sivil toplum geçmişi ile uzun yıllardır bursa'lı hemşerilerinin sevgisini kazanmış, an itibari ile aday adayı olduğu chp bursa milletvekilliğinde halk oyları ile adaylığı tescillenmiş, hatta milletvekilliği garantilenmiş, ceyhun abi'mizdir.
  bursa'yı mecliste başarıyla temsil edeceğine dair kimsenin zerre şüphesi bulunmamaktadır. başarılar dileriz.
 • chp bursa ön seçimlerinden birinci çıkarak milletvekilliğini garantilemiştir. hayırlısı olsun.
 • tribünlere oynamayı seven ve çoook çok iyi bilen, çalışkanlığı ve birikimi ile bursa'ya ve chp'ye fayda sağlaması muhtemel milletvekili adayı abimiz. anadan doğma siyasetçi.
 • (bkz: chp seçim aracına kasa kasa içki yüklenmesi)
  hakkında sürekli olarak bir kriz üretilmeye çalışılan, diğer yandan krizlere rağmen samimiyeti ile tanınan, bilinen ve sevilen, bursa'nın, türkiye'nin sevilen doktoru, yakında milletvekilidir...