şükela:  tümü | bugün
  • pamukkale üniversitesi mühendislik fakültesinde eğitim veren hoca.genelde verdiği dersler bölümün en zor dersleridir.bu dersler arasında elektro manyetik alanlar dersi kesinlikle ilk 3 sırayı alır.ayrıca kendisi elektromanyetik alanlar ve mikrodalga ana bilim dalı başkanlığı,mikrodalga araştırma grubu üyesidir.
  • ülkemizde elektromanyetik alanlarda filtreler üzerine iyi işler çıkaran akademisyen. bu sayede öğrencileri iyi tezler yazıyor.
  • https://twitter.com/ckarpuz şeklinde twitter adresi olan bir profesör. umarım feyk bir hesaptır çünkü elektrik elektronik mühendisliği bölümünde profesör olan bir hocadan en azından birazcık bilimsel, öğrencilerine ilham verecek, alanıyla ilgili paylaşımlar beklerdim. yüzlerce paylaşımın içinde sadece bir tane bilimle alakalı bir paylaşım gördüm geri kalan hepsi imamoğlu düşmanlığı, melih gökçek retweeleri falan.

sen koskoca profesör olmuşsun ama sanki bir siyasi partinin yayın organı gibi sabah akşam yalan yanlış siyasi propoganda yapıyorsun.

ha hocanın böyle yapmaya hakkı var mı tabii ki var ama en azından sadece ceyhunkarpuz adıyla kişisel bir hesap açıp (ünvanını ve diğer bilgilerini kaldırıp) oradan istediği gibi sallayabilirdi. ben ülkemizde bilimle uğraşarak bu ülkenin bir yerlere gelmesini, gelişmesini sağlaması gereken insanların bu şekilde bizleri hayal kırıklığına uğratmasına gerçekten üzülüyorum.