• geri zekalı kadın itemi.

çeyizinden önce hızlı kargosuyla birlikte bi taraflarına sokarak deneyebilirsin ürünü, ardından yorumunu mutlaka bekliyoruz canım.
  • sıkça kullandığım mottom. evime ilk kez gelen akraba ve arkadaş taifesi kitaplarımı gördüğünde ilk soruları: - bunların hepsini okudun mu? iken -ki cevaplamam-, ikinci soruları ise: - neden? eh, çeyizim için aldım. evvet altı bin civarı kitabım benim çeyizim. hepsini tek tek kırmızı kurdele ile bağlayacağım kısmet olursa. ha bir de kargo çok güzeldi, hızlıca geldi!
  • bana bunlardan gına geldi artık, kesinlikle yasaklanmalı bu yorumu yapmak. 'çeyiz' kelimesi kullanılan cümlelere onay verilmemeli. oldukça sık internet alışverişi yapan biri olarak özellikle elektronik eşyalarda ne zaman yorumlara baksam 'aldım ama saklıyorum', 'kullanmadım çünkü çeyizime aldım' gibi yorumlar görüyorum. e be kezban; insanlar buraya ürünü kullananların deneyimlerini ve yorumlarını okumak için giriyor, bana ne senin itinayla sandığına* soktuğun aptal çeyizinden.
  • yorumları okurken sıklıkla maruz kaldığım cümle. aslında soru cevap kısmında satıcıya sormak lazım: çeyiz dışında ürünü almak mümkün mü?
  • şarjlı diş fırçası bakıyorum. gelip diş fırçasının altına çeyizim için aldım yazmışlar. yazan kişi ürünün paketini bile açmamış bu yorumun kime ne faydası var? '' evliliğe hazırım, taliplerimi bekliyorum. '' mesajı veriliyor da olabilir.

görsel
  • geçen rende araştırırken yorumları okuyup öyle karar vereyim dedim. 1000 yorumdan 1 tane işe yarar bir kullanıcı yorumu var ve 999 çeyizi hazır rümeysa var. hadi yaşadınız emir talha'lar.
  • çeyizine de diş fırçası almazsın ya asdasdf.

evliliğe karşı olmamakla birlikte bu tatlı kızlara yarın ölme ihtimallerinin yarın evlenme ihtimallerinden daha fazla olduğunu hatırlatmak isterim. aldığınızı kullanın, evlenince yine kullanmaya devam edersiniz. diş fırçası ya da başka şeylerin açılışını yapmak için kocaya ihtiyacınız yok.
  • alışveriş sitelerinde bolca görülen yorum.
    ürünü açmamış, kullanmamış 5 yıldız veriyor çeyizim için aldım yazıyor.. alıcının ihtiyacı olan şey ürün hakkında bilgi, bizene senin ne için aldığından.. bunlar kezbanlık belirten hareketler.
  • neye baksam bu cümle. kendine kullanmak için hiç mi bir şey almıyorsun?duş jeline bile çeyizim için aldım inşallah güzel çıkar yazmışsın.
hesabın var mı? giriş yap