• cemiyet hayatının önde gelen ünlü işletmeci ailesi şebnem ve celal çapa çiftinin, bilimum gazetelerimizin magazin ekleri ve televole türevleri sayesinde son aylarda anne ve babası kadar popüler olan 18'lik kızı.. 2005'te pera güzel sanatlar lisesi'nin müzik bölümünden mezun olan ve yüksek eğitimine viyana'da konservatuvar eğitimi ile devam etmeyi planlıyor(muş).. ceylan iyi derecede çello ve piyano çalıyor(muş).. ideali ise iyi bir opera sanatçısı olmak(mış)..

  gezme ceylan viyanalarda,
  seni avlarlaaaar,
  sen git yine tampa biiçine,
  ver pozları papa paparazziyeee...
 • sabah sabah güldürmüştür beni, kıyamam ya ne dramlar var!

  "hediye kriz yarattı

  cemiyet hayatının tanınmış çiftlerinden celal-şebnem çapa’nın kızları ceylan, bir çanta yüzünden aşkından oldu. genç çapa, bir süredir beraber olduğu hecha tencerelerinin sahibi yağız izgül’ü, hediye ettiği çantanın sahte olduğunu öğrenince hiç düşünmeden terk etti.

  mağazada şok yaşadı

  iddiaya göre izgül, sevgilisine ünlü bir markanın son model çantasını hediye etti. ancak çantanın stili, çapa’ya pek uymadı. bunun üzerine genç kız, değişim yapmak üzere mağazaya gitti. değiştirmek istediği çantanın sahte olduğunu öğrenince de, hem zor durumda kalmasına hem de taklit çantaya layık görülmesine sinirlenerek ilişkiyi noktaladı."
 • trajikomik bir olay sayesinde tanıdığım ve bu sayede sevgilisi yağız izgül'e büyük bir sempati duymamı sağlamış kişi...

  ne olmuş la çocuk çakma çanta aldıysa, bir sevginin değeri alınan hediyelerle mi ölçülür? ha derse ki, ben hediyenin derdinde değilim, sadece beni kandırdığı için kızgınım, o zaman başka... neyse, bu konu beni neden gerdiyse... totomun tikileri sizi!

  hepimiz yağız'ız!!!

  http://www.gecce.com/…apaya-cakma-canta-173293.html
 • sevgilileriyle yolunda giden ilişkileri olan erkeklerle ilgilenmeyi hobileri arasına alıp, tuttuğu takımla ilgili kalpli yorumlar yapma hobisine ara veren kız.