şükela:  tümü | bugün
 • cemiyet hayatının önde gelen ünlü işletmeci ailesi şebnem ve celal çapa çiftinin, bilimum gazetelerimizin magazin ekleri ve televole türevleri sayesinde son aylarda anne ve babası kadar popüler olan 18'lik kızı.. 2005'te pera güzel sanatlar lisesi'nin müzik bölümünden mezun olan ve yüksek eğitimine viyana'da konservatuvar eğitimi ile devam etmeyi planlıyor(muş).. ceylan iyi derecede çello ve piyano çalıyor(muş).. ideali ise iyi bir opera sanatçısı olmak(mış)..

  gezme ceylan viyanalarda,
  seni avlarlaaaar,
  sen git yine tampa biiçine,
  ver pozları papa paparazziyeee...
 • sabah sabah güldürmüştür beni, kıyamam ya ne dramlar var!

  "hediye kriz yarattı

  cemiyet hayatının tanınmış çiftlerinden celal-şebnem çapa’nın kızları ceylan, bir çanta yüzünden aşkından oldu. genç çapa, bir süredir beraber olduğu hecha tencerelerinin sahibi yağız izgül’ü, hediye ettiği çantanın sahte olduğunu öğrenince hiç düşünmeden terk etti.

  mağazada şok yaşadı

  iddiaya göre izgül, sevgilisine ünlü bir markanın son model çantasını hediye etti. ancak çantanın stili, çapa’ya pek uymadı. bunun üzerine genç kız, değişim yapmak üzere mağazaya gitti. değiştirmek istediği çantanın sahte olduğunu öğrenince de, hem zor durumda kalmasına hem de taklit çantaya layık görülmesine sinirlenerek ilişkiyi noktaladı."
 • trajikomik bir olay sayesinde tanıdığım ve bu sayede sevgilisi yağız izgül'e büyük bir sempati duymamı sağlamış kişi...

  ne olmuş la çocuk çakma çanta aldıysa, bir sevginin değeri alınan hediyelerle mi ölçülür? ha derse ki, ben hediyenin derdinde değilim, sadece beni kandırdığı için kızgınım, o zaman başka... neyse, bu konu beni neden gerdiyse... totomun tikileri sizi!

  hepimiz yağız'ız!!!

  http://www.gecce.com/…apaya-cakma-canta-173293.html
 • üçüncü dünya tikisi bu arkadaşımızın ex'i yağız izgül çakma kadına çakma çanta işte dese de iyi bir kapak olsa. go yağız go !
 • daldan dala konan hanım kızımız. iki hafta içerisinde üç ayrı erkekle adını duyurmayı başarmış, dombalak suratlı genç irisi.

  yağız izgül, burak özçivit, arda turan! maşallahı var arkadaşın...
 • sanırım arda turan'ın yeni sevgilisi.

  http://www.ensonhaber.com/…ki-bitti-2011-10-27.html
 • sevgilileriyle yolunda giden ilişkileri olan erkeklerle ilgilenmeyi hobileri arasına alıp, tuttuğu takımla ilgili kalpli yorumlar yapma hobisine ara veren kız.
 • iyi güzel kız da, çok kötü giyiniyor yahu. o kadar para harcayıp da bu kadar mı kötü giyinir bir insan? dahası duruşu ergen gibi, yeni göğsü çıkan kızlar utançtan kambur durur ya, böyle özgüvensiz filan...biraz dik duk, biraz salın, saçlarını savur ne bileyim kendine gel...*
 • twitter'ında aynen şöyle yazmış :

  "deniz gezmiş, yusuf aslan, hüseyin inan. unutmadık, unutturmayacagız.."