• anima'nın solisti. süper ses, muhteşem hatun...
  • tiz ve müstehcen kahkahaların sahibi, dekoltesiz sahne almayan, kelebek sevici, björk ile evlenip erykah badu gibi çocuklar yapacak olan rock'n roll kadını.
  • harika gözlerle baktığını fotoğraflarla belgelediğim anima'nın sesi,güzel insan..
    ilgili belge:http://www.deviantart.com/deviation/20132696/
  • sesi çok güzel, işini iyi yapıyor, her şey harika ama keşke "tişikkürleerrrr" yerine "teşekkürleerrrr" diyebilse, dese..
  • kahkaha atarak hayatta kaldığını düşündüğüm bağyan.
  • güzel kızıl, morali bozuk olmaması gereken fıstık, fotografını ceken bayan hanıma* memecigini kazara(!) ucundan gosteriveren böcük, shirley'sinin bitanesi, kahkaha, cıglık makinesi, yetenekli tutsu kelebegi, tarihin komik taşlarından.
  • bir garip karmasik kiz. benim gibi baska bi karmasikla karsilasinca hepten ortalik karisiyor hatta beni bile karistiriyor*. ondan hic beklenmeyen seyler yapabiliyor ornegin bu kadar rahat ve komplekssiz gorunen birinin nasıl oluyor da hic tahmin etmedigim bir an kalbi heyecandan duracak gibi oluyor? bu bayani cok iyi tanima sansi elde edemedim henuz ama yavas yavas haneye bisiler ekleniyor. a bir de saclarinin hastasiyim o ayri!
  • isyana kışkırtan bir ses... en gizemli ve büyülüsünden bir kırmızı...
  • sesini beğendiğim lakin özgünlüğünü yakalayamadığım kişidir.doğru şarkı söylemeye kafasını belki birazcık takmıştır,biraz fazla düşünüyordur şarkı söylerken gibi eleştirilerde bulunmaktan kaçınamayacağım kişidir.

edit: yüxexes programında yıllarla beraber kendini geliştridiğini ve bu yorumumu doğru çıkardığını gördüğüm kişidir.
  • masaüstümü süsleyen anima güzeli.
hesabın var mı? giriş yap