şükela:  tümü | bugün
  • seneler önce eziz dostum yorumuyla youtube ortamlarında dikkat çekmiş olan yeni nesil arabesk şarkıcısı.
    geriye dönmem adlı bir albüm yaptı sonra
    şimdi o ses türkiye'de deniyormuş şansını, hem de ebru gündeş'in takımında.
    canlı performansı gayet iyidir kendi dalında. yolu açık ola.
  • o ses türkiye'nin ikinci turunda rıza'nın galibiyetiyle sonuçlanan üçlü düellodan çıkamamış ama hadise tarafından takımına alınmış, bir sonraki turda ise soner kip ile eşleşmesinden halk oylaması sonucunda ezici bir farkla mağlup ayrılarak elenmiş eski yarışmacı.
    o gün, canlı yayın öncesinde verdiği şu pozla ebru gündeş ablasına destek olmuş.
    işleri de epey açılmış bu aralar, yılbaşında gaziantep'te bir otel balosunda assolist olarak sahne yapmış mesela. bu yarışmaların en büyük getirisi de budur zaten. fiyatını da arttırmıştır muhtemelen. allah bereket versin diyelim biz de. yolu açık olsun.
  • 1989 doğumlu, aslen bitlisli olan, sesine yorumuna bittiğim kız. şarkı yarışmasına katılması sayesinde az ünlü olmuş. oysaki çoktaaaann bu piyasadadır. şu ara albüm hazırlıklarında bildiğim kadarıyla. yolu, şansı açık ola...
  • çok acayip okuyor. yaradana kurban..
  • vazgec gonul soyleyisi vardir. epey guzel.

https://instagram.com/p/bmrpo2qglgn/
  • ceylanların toynaklı olup olmadığını öğrenmek için google'a 'ceylan toynak' yazınca çıkan sonuç. hatta sadece o çıktı.
    şaka yapmıyorum. kadının soy ismi toynağın anagramı resmen.
  • oğuzhan uğurun bana bunu yapma şarkısında düet yaptıkları ikinci bölümde “zaten aşk böyle biter mi?” diye efsane bir girişi olan arabeski seven güzel kadındır.
  • 'sesinin güzel olduğunu düşünen kızın ortamda durduk yere gözlerini kapayarak şarkı söylemeye başlaması ' durumunu gerçekleştiren kişi.

ayrıca .şu entry'deki tanımı tam olarak karşılayan insandır.