şükela:  tümü | bugün soru sor
11 entry daha
  • zamanında cemaatten ayrılınca diğer kedicikler sırf bunu linç etmek için adı soyadıyla site açıp türlü küfür ve hakaretlerde bulunmuştu. o zamanlar niye bunları mahkemeye vermediğini merak etmiştim.

site hala açık gözüküyor.

http://ceylanozgul.com/

"ingiliz istihbaratı tarafından yetiştirildikten sonra uluslararası fuhuş, uyuşturucu ve şantaj örgütünün santrali konumuna getirilen ve türk devleti aleyhinde fetöcülerle faaliyetler yürüten pkk savunucusu, ak parti hükümeti ve cumhurbaşkanı erdoğan karşıtı ceylan özgül"

hahahahahahaha

(bkz: yaran siteler)
  • an itibariyle tv8 de bazı açıklamalar yapmış, cesur hatun.
  • şöyle biraz röportajları okudum, 5-10 dakika internette gezdim hakkında...
    2 ihtimal var,

1- bu kız gerçekten ahmak ve aptal.
    2- bir görev ile bu durumda, görevinin gereğini yerine getiriyor. görevinin ilk kısmı bitmiş, ikinci kısmını oynuyor.

ama benim bahsim 1. seçeneğe. içinde bulunduğu durum iq azlığından gibi görünüyor.

zira adnan oktar'ı 2007 gibi tanıdığını söylüyor. 2007 yılında internet gayet yaygındı, çok iyi hatırlıyorum, o yıllarda adnan oktar'ın cradle of filth grubunun solistinin marilyn manson olduğunu iddia ettiği videoları internette popüler olmuştu, bayağı gülüp eğlenmiştik.
    2007'den çok önce taa 97-98 yıllarında da bu adamın vhs kasetleri ve vcd'leri elden ele dolaşırdı, içinde saçma sapan pseudo-science iddialar yer alırdı, o yıllarda üniversite okuyordum ben, darwin ve evrim teorisini desteksiz sallayarak çürütmeye çalışırdı bu vhs kaset ve vcd'lerde.
    hatta ekşi sözlük olarak çok çekmiştik o yıllarda, sözlükteki her başlığı dava edip kaybederdi bu adnan oktar denilen ilginç kişilik. "olan biten" kısmında dava duyuruları "geleneksel adnan oktar'a karşı dava kazanma şenliklerinde bugün" diye duyurulurdu...

yani tanıştığını iddia ettiği 2007-2008 yılında bu adamın şarlatan olduğu çok çok çok iyi biliniyordu... şarlatan olduğu çok çok iyi bilinen birisine "dinimi öğreneceğim" diye katılıyorsa burada iki ihtimal vardır...
    ya aptal...
    ya da bir görevi ifa ediyor, şu anda 2. perdede...
35 entry daha