şükela:  tümü | bugün
15 entry daha
 • youtube trendlerde ilk sıradaymış bu video

  bu kadar merakla izlenen şey neymiş diye ben de açtım izledim elbette. videonun altındaki yorumlarda ajanlığından, babasından, seda sayan’a katıldığından vb. bir çok şey bahşedilmiş, fikir yürütülmüş ama hiçbiri ilgimi çekmediği gibi benim dikkatimi çeken tek bir şey oldu; videoda bir yerde türk devleti, başka bir yerde de türkiye hükümeti, türkiye devleti demesi.

  tamam başkanlık sistemine geçildi, ilk başkanımız da seçildi anladık ama nasıl bu kadar adapte olmuş da türkiye cumhuriyeti devletinden cumhuriyeti bu kadar çabuk silebilmiş. nasıl silebilmiş dilinden.

  duyar duymaz bana çok tuhaf geldi, yani aşina değilim. ne bileyim ben mesela, türkiye devleti demem, ne beynim ne dilim böyle bir tamlamayı kabul etmiyor, bu şahıs nasıl oluyor da üstüne basa basa türkiye devleti diyor.

  ajan mıdır değil midir onu bilemem ama başkanı sevdiği kesin; onu anladım.
 • (bkz: maşa)
 • ednan hoca grubuna kedicik diyerek meseleyi basitleştirmeyin diyen abla* taciz, tecavüz, din sömürüsü, halkı, devleti tiye alma gibi fiilleri olduğu iddia edilen örgütten ayrılmıştır.

  yıllar önce babasına yönelttiği suçlamayı anlamlandıramasam da aralarının düzelmesi iyi olmuştur. herkes mutlu, herkes huzurlu. bir mesele daha çözüldü. anne babalar rahat, çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşasınlar.
 • diğer kediciklerin aksine makyajsız hali de gayet güzel olan ex-kedicik.
 • 11 temmuz'da beyaz tv'ye verdiği röportajına internetten denk geldiğim, adnan oktar örgütünün eski üyesi.

  öncelikle kendisine geçmiş olsun. bir şekilde kurtulmuş.
  fakat kafama takılan bir kaç durum söz konusu. bu kız aptal bir kız değil. bir ispanyol gazetecinin adnan oktar ile ilgili program yaptığında, gazeteci ile birebir konuşan iki kişiden biri.

  röportajda; 2007'de katıldığını, o zaman sadece harun yahya olarak tanındığı, televizyonların olmadığı, bilinmediğinden bahsediyor. sadece 2007 yılında ekşi sözlük sitesine girdiğinizde bile adnan oktar ile ilgili bir sürü entry mevcut. google 2007'de de ülkemizde yoğun olarak kullanılıyordu.

  hiç mi araştırma yapmadı ?
  daha evvel babası tarafından kaçırıldığını beyan edip, neden dönme gereği hissetti.
  2017'de örgüt ile bağlarını nasıl koparabildi. ? nasıl kaçtı ? hiçbir yere tek başına gidilemediğinden, örgütün çok güçlü bağlantıları olduğundan bahsediyor. nasıl fırsat buldu, nasıl kaçtı, nasıl hayatına devam edebildi.

  röportaj'da takındığı tavır, hal, hareketleri ve kullandığı kelimeler de dikkatimi çekti. inanılmaz mekanik bir şekilde konuşuyor. ezberlenmiş gibi... kaç kişi "espiyonaj" kelimesini ismini söyler gibi rahatlıkla kullanır ki ? bilemiyorum... kafam bir hayli karıştı.

  özellikle arkadaki mavi duvarda bulunan tablodaki binayı da beyaz saraya benzetmem açıkçası beni iyiden iyiye kıllandırdı.

  ha buradan adnan oktar masum, komplo demek istemiyorum;lakin enteresan bir durum.
30 entry daha