şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://m.hurriyet.com.tr/…ada-ortaya-cikti-40490463

  https://youtu.be/d0gk9jx9rec

  danışay ve cumhuriyet gazetesine bombalı saldırı sanığınin elini kolunu sallaya sallaya dolaştığı yetmediği gibi kız kardeşini öldürüp istanbul'un göbeği olan kadıköy'de silahlı çalışmaya girebiliyor.

  türkiye'de adelet ve güvenliğin geldiği son nokta. cumhurbaşkanına hakaret etse şimdiye kadar yakalanır mahkemesi de tamamlanarak ceza evine gonderilirdi.

  bu ülkede cumhurbaşkanına hakaret etmediğiniz sürece istediğinizi yapabilirsiniz.
 • suçu ve şuçluyu övme butonu avukatlar için çalışmıyor galiba.

  5237 sayılı türk ceza kanunu madde 215: “işlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır”.
 • "abisine kendini öldürterek intihar etmiş..."

  bunu avukat olarak söyleyen birinin savunma hakkından önce yaşam hakkının geldiğini bildiğinden şüphem yok. hal böyleyken ağır bir akıl hastalığı olduğunu düşünüyorum. ki bu da zaten avukatlık yapmasını engelleyecek bişey.

  tımarlanması gereken insanların, uzmanlık belirten çeşitli sıfatlarla çıkıp açıklama yaptığı fantastik bi yerdeyiz. evet...
 • insanların para için düştüğü durumlar sinir bozucu. ha dersin ki avukatlık meslek etiği bıdı bıdı ama gündelik hayatın da bi etiği bi düzeni var ayıp yani
  gerçi neye şaşıryor ki insanlar metin feyzioglou cem garipoğlunun avukatı değil miydi
 • şaşırma eşiğim yükseldiği için haberi okuyunca şaşırmadığım savunmadır.

  malesef kurtlar vadisiyle büyüyen bir yeni nesil var ve bilgi tecrübe eğitim yerine racon kesmek daha çok prim yapıyor. üzüntü verici ama şaşırtıcı değil.