şükela:  tümü | bugün
  • ceylin-h resmi youtube kanalı

2010 doğumlu rapper . rap yanında yerel türküler ve popüler şarkılar da söylemekte.

şarkılarına çektiği klipler ise efsane.
    kızımın en sevdiği turkish rapper ve ses sanatçısı. youtube da hergün ellerin tombik tombik şarkısını dinleyip izliyoruz
  • "tohumlar fidan'a" şarkısını ararken youtube'da denk geldiğim bir çocuk şarkıcı. sonra diğer videolara baktım, ailesinin çocuğuna bir proje olarak ciddi ciddi yatırım yaptığına kanaat getirdim.

inşallah büyüdüğünde mutlu olur.
  • 8 yaşında ilahiler okuyan bir youtuber. ilk videolarında 8 yaşına kadar olan kariyerini anlatıyor. ayda bir video yayınlıyor. paylaşımlarında bebeklerin yemek yemesi, süt içmesi ve sağlıklı beslenmesi üzerine şarkılar söylüyor. milyonlarca kez izlenen videolarda tam bir proje çocuk görüyoruz.

16 aylık kızımın favori listesinde top 5'te 5. sırada yer alıyor.
  • social blade sitesine gore kanalinin aylik olarak en dusuk geliri 14.000 dolar ( bu tl de olabilir bilemiyorum. en yuksek ise 228.000usd

simdi hep beraber soyluyoruz… ellerim tombik tombik kirlenince ne komikkkkk
  • kızın sesi de güzel değil ama tuttu mu tutuyor işte. babası da yeşil yeşil dolarları tutuyor. ne güzel dünya lan.
  • hemen tüm içerikler yabancı kanallardan çalıntı veya anonim türk şeyleri. iki osuruk video montajı o kadar. çocuk terbiyeli maymun gibi ne denirse yapıyor. proje çocuktan ziyade artık ebeveynlerin para için bu işi çocuk istismarına götürdüklerini görüyorum. türk toplumuna bir işin bokunu çıkar dememiz yeterli. yazık kıza. tamamen istismar altında bence. şöyle oyna böyle şarkı söyle diye...