şükela:  tümü | bugün
  • alfabetik garabetle alakasi olmayan, soyadi ceylan olan antalyali bir isadamina ait olan bir sudur. nakliye maliyeti ve uretim maliyeti az, bunun sonucu olarak da toptan fiyati, diger markalardan cok daha ucuz oldugundan antalya ve havarisinde neredeyse butun su piyasasini ele gecirmistir. kaynagi, antalyaya yaklasik 40 km mesafede olan saklikentte bulunmaktadir. lakin tadina bakinca, sehir suyunu siseledikleri dusunulmektedir.
  • şişesinin plastiğinden dahi çalındığını düşündüğüm sudur. bir şişelik petten en az 3 şişe ürettiklerini düşünmekteyim. utanmasalar prezervatif inceliğinde yapacaklar.
  • dünyanın en güzel 2 kız isminden biri.
  • "insanlar alsın ancak içemesin" gibi bir politikaları olsa gerek, çünkü kapak şişeden ayrılmıyor bildiğin. öyle felaket. bir de 35 krş kendisinin 1.5 ltlik şişeleri, ama heveslenmeyin değmez çünkü. 40 krşluk sırma ya kurban olsunlar.
  • fabrikasının 8 km. ilerisindeki çeşmeden bedavaya doldurabileceğiniz su.
  • ictiginiz vakit "bu su ise erikli ne amk" sorusunu sormaya neden olan vasat su.
  • şişesinin şekli itibariyle sudan çok suyu fazla kaçmış dandik kolonyaları andıran marka.
  • otostop yolculuğum sırasında aydındaki bi tansaşta rastladım bu marka suya. 500 ml'lik pet şişesi 50 kuruş iken 1.5 lt'lik pet şişesi 49 kuruştu.

(bkz: genius)
  • üretim yeri ve kullanıma ait uyarı/bilgileri almanca yazan su markası.